bugün

4 yıl önceden parsellenmiş çekiliş. pazar biletleri satışa çıkıyor ikramiye şimdilik 55 milyon tl. evet.
(bkz: 55 milyon tl ile yapılabilecekler)
2 çeyrek bilet alıp bekleyeceğim çekiliş.
büyük ikramiye tutarsa herkese benden viski..
Şimdiden çeyrek bilete çıkacak büyük ikramiyedir.
büyük ikramiyesini alacağım çekiliştir. uludağ sözlüğü satın alıp hergün alem yaptırıcam sözlükte beyler bayanlar. ayrıca herkese sedef işlemeli ahşap kutusunda 10lu havana purosu ve 12 yıllık chivas viski hediyemdir. bir kişiye de tatil hediye edicem. ona göre bol bol dua edin .
Çıkmıcam biliyorum ama yine alıcam ya çıkarsa.
çeyrek biletimle katıldığım çrkiliş.

çok değil, bi ps4 parası be.
amorti bile çıkmayacak eminim , geçen sene amorti 3-7 olacak diyerek 4 tane çeyrek almıştım sonu 3 ve 7 ile biten , hatta sevgilimle beraber almıştık biletleri , bir sik çıkmadı , ondan önceki sene yine aynı sevgilimle biletleri almıştık yine bir sik çıkmadı , bu sefer yalnız bir adam olarak aldım bakalım ne olacak

açıkçası 25 lirayı nereye yatırsam diye düşündüm , niyetim bets10'a atıp ufak ufak rulet çevirip yapabilirsem 100-150 lira yapıp çekmekti , baktım kyk'dan giremiyorum bets10'a , dedim milli piyango'ya yatıralım bari

5 liralık da süper loto oynadım , ne olur ne olmaz buradan bir şey çıkmazsa oradan kazanayım bari diye

ikisinden de bir sik çıkmayacağına inanıyorum , bu sefer yanılt lan beni mp idaresi , hadi taşşağını yesinler senin.
1 milyon kazansam yeter. Fazlasında gözüm yok.
gelecekten gelen entry: bana çıktı şu an karayiplerdeyim yazarım size bebeğim.
Büyük ikramiye bana çıktığı an parayı alıp herkesi her şeyi bırakıp kaçmazsam en adi serefsizim. Aha buraya yazıyorum.

Edit: ebeme çıktı ebeme. Yine fakiriz amk.
bana çıkarsa büyük ikramiye her gün ağzım yara olana kadar am yalayacağım.
haramdır.
görsel
o kadar çekiliş içerisinde 6055209'a hiç bir şey vurmamıştır.

yine babalara geldik.