bugün

psikoloji bilen, okuyan biri olarak açık mektubumdur.
size ulaşır mı diye düşünmüyorum, sosyal medyayı ülkeden daha çok takip ettiğiniz
düşünülürse ulaşır diye umuyorum...ha takar mısınız bilmem ama takmalısınız...

*insan okumak diye bir şey vardır, ileri derece sosyopatlar bunu çok
rahatlıkla yapar, aslında doğal yetenek de denilebilir...
hamleleri tahmin edip ona göre önlem almak...

*pkk'lı canilerden bir hamle bekliyorsanız ki bekliyoruz, o halde amaçları iyi okumak gerekiyor...nasıl ışid gidip fatih'te ümraniye'de üsküdar'da kasımpaşa'da
bağcılar'da patlatmıyorsa (kendi sempatizanları var) işte önlem almanız gereken yer tam da sağ seçmen-akp sempatizanlarının ağırlıkta olduğu bu bölgelerdir.
pkk buradan yürüyecektir...ha ben kemalist adamım ama
kadıköy'de falan boşuna dolanıp vakit kaybetmeyin, o kadar sol oluşumun
olduğu kadıköy'de o bombayı patlatmayacaklarını tahmin etmek çok da zor değil...kadıköy'de patlatırsa ışid patlatır, ışid de şu aralar bildiğiniz isimlerden
direktif aldığı için onu yapmaz...

geçen ümraniye can park avm'de canlı bomba yakalandı haberi de yalan değilse
tahminimde haklı olduğumu gösterir...

-------------------------
*çoğunuz yukarıdan inme olduğunuz ve ömrünüz kuran kurslarında geçtiği için
suç nedir, suçlu psikolojisi nedir zannediyorum ki çok hakim değilsiniz .
bir kere içeri basit bir sebepten(haksızca) girip yıllarını orada geçiren herkes takip edilmeli,
intikam içgüdüsü böyle bir şey, çoğu canlı bomba olmaya ikna edilir.
****onun haricinde hastahane kayıtlarına bakılmalı, doğudaki hastahanelerde
kanser ya da ölümcül bir hastalıktan tedavi gören herkesin sosyal medya hesapları incelenmeli, pkk konusunda bir sempatisi varsa takibe alınmalı.
unutmayın zaten ölecek birini canlı bomba olmaya ikna etmek çok daha kolaydır.

****güvenlik kameralarını ve telefon dinleme işini geliştirin lakin en önemlisi
örgütler teknoloji kullanmaz bu şekilde hayatta kalırlar...biliyorsunuz yıllarca
ladin'in yakalananama sebei buydu, teknoloji kullanmadan elden veya mektupla haberleşirdi...postahaneler bir ufaktan araştırılmalı, elden mektuplar konusunda ise
uzun yol sırasında araçlar çevrilip daha detaylı incelenmeli...elden haberleşmeyi
kesmenin yolllarından biri de, psikolojik baskıdır...bunu bildiğinizi önlem aldığınızı
fısıltı olarak yaymalısınız, bundna mütevellit aracılara olan güven azalacak
mektubu elden gönderip alanlar paranoya yapacak ve bunun yarattığı hatayı bekleyeceksiniz...

***durumun en vahimi örgüt içierisinde adamınız kalmamışa benziyor, haber uçmuyor size ve önleyemiyorsunuz, en önemlisi birinci ağızdan ajanlıktır,
bir şekilde örgüt içine adam sokmanız gerekir...o denli cesur ve vatansever
insanlar bulmak da sizin işiniz...

***son olarak başarılı olmak istiyorsanız şayet akla 3.olarak geleni yapın...
unutmayın akla ilk geleni terörist hesap eder ve akla ikinci geleni
yapacağına inandırır, ama yapmaz çünkü amacı akla üçüncü gelenle ters köşe yapmaktır...akla 3.gelen unutmayın...efkan beyi de çok dinlemeyin bazen doğaçlama takılın insiyatif alın.

not: denetimler arttıkça eylemlerin saati sabah erken ya da gece çok geç-sabaha karşı sürelerine kayacaktır bitmemek adına.
bu doğru yolda olduğunuzu gösteririr...onları da engellerseniz başarılı oluyorsunuz özünde.
yukarıyı okumayın.
Beni işe alın.
Çocuk gibi konuşuyorum ve çok şirinim ( ajan olsam kimse benden şüphelenmez )
Sıfırdan ajan yetiştirmek yerine hazır bizim ülkede zaten arap var boşnak var uygur türkü var türki devletlerden rusça bilen bi dolu adam var bunları al ilgili bölgelerde kullan. Tur rehberlerini de kullanabilirsin bilgi akışı için. Türkiye ortadoğu balkanlar kafkasya hatta çinde çok yoğun bir istihbarat ağına sahip aslında. Cia, mossad falan teknik olarak üstün olabilir ama bizim gönül bağımız var bu ülkelerde o daha kıymetli ve doğru kullanılırsa bu bölgede türkiyenin bileği bükülmez.