bugün

vatan cephesinin 2018 versiyonu.
hadi ama ne zaman açılacak?
5 çayı saati de geçti. gene bimin kavala kurabiyesine talim ettik.
bedava kek sözü verdiniz. verin kekimizi.
(bkz: kardeşim kek getir seri)
ODTÜ'den Boğaziçi'den nefret ederler, karikatürü yasaklanacak, sergiyi basılacak şey olarak görürler, ömürlerini merdivenaltı tarikatlarda kerameti kendinden menkul üfürükçüleri dinlemekle geçirirler, sonra kültürel hegemonya kuracağız derler. Vallahi siz bu kafayla anca nargile kafe açarsınız.
Halkın cahilliğinden prim yapan akp nin yeni mallar yetiştirmek için kullandığı tarıma açık alan. Size ne gerek üniversite falan amk.
odtüden boğaziçinden de çok sayıda öğrencinin çayını içip kekini yiyeceği müessese. üç tane götü boş pankart açıyor diye hepsini kendiniz gibi mi sanıyorsunuz aq. sizin paranız en fazla teog'a, koç üniversitesi işletme(ücretli)'ye yeter. üniversiteler anadolu çocuğu dolu. beyin bedava sonuçta.
Adam hala sadece çay ve kekten bahsediyor ya.* Nato mermer nato kafa.
şizofrene anlatır gibi anlatmaya çalışıyorum aq.
Gerizekalıya gibi değil gerizekalı gibi anlatıyorsun. Biz kültürden sanattan sergiden bahsediyoruz sen çaydan ülker dankekten bahsediyorsun, aradaki kocaman beyinsizliği harika temsil ediyorsun.
hala açılmaması kandırıldığımızın belgesidir.
nerede benim bedava kekim? nerede beyaz çayım?
bu kabul edilemez bayım.
Oralara kimlerin gidecegi simdiden belli.

Hatta kayit altina alinmalari lazim..

Ilerde fislenecekleri zaman lazim olur...

Her zaman diyorum nasil ki zamanin frthullahcilari fetocu oldu cikti, simdinin tayyipcileri de ilerde tetöcü olacak...
bu millete şöyle ihya edecez, şöyle sanayi kuracaz,şöyle eğitim yapacaz diyip kıraathane açmak da bayağı abes bir durum.
kıraathane bile açamayanları gördükce kıraathaneler saray gibi geliyor insana .

aciz ve sefil muhalefet .
kek ve çay diyene pasta limonata diyip galip gelememek diye bir şey de var yalnız .

kekle çayla olacak işler seviyesine indirmeyin yani bu işleri .

daha çok acizliğinizi meydana dökmüş olursunuz .
Seçim biteli yıl olacak hala açılmadı. Kek bekliyoruz. Evet.
Beleş kek için oy verenlerin keklendiği kıraathanelerdir. Kayseride falan var sanırım.