1. 1.
  muğla'nın milas ilçesine bağlı tatil kasabası...
  diğer tatil yörelerine göre nispeten sakin bir yerdir...
  denizi ahım şahım olmamasına rağmen, gözden uzak olması tercih nedenidir.
  ekonomik ve romantik bir tatil için tavsiye edilebilir..*
  zira infantes hayatının en güzel tatilini orada yaşamıştır.
  ... infantes
 2. 2.
  Gökova körfezinin tam orasında termik santalin hemen yanı başında olmasına karşin cok sessiz, sakil ve ayrıca deniziyle tam bir tatil için bulunmaz bir yer..
  ... daydreamers
 3. 3.
  yanindaki termik santralin adi Kemerköy Termik Santrali'dir. derinden, sessiz sessiz guzelim gokova korfezinin bir kosesini kirletisini izleyen yetkili ve yetkisiz insanlar artik bir dur demenin zamaninin geldigini bir gun anlayacaklar ama ne zaman buyurun efendim burdan yakin..

  http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=227233
  ... hreisk
 4. 4.
  henüz keşfedilmemiş cennet mekanlarından biri. keşfedilmemesinide diliyorum. lakin pek tutulmamasının sebeblerinden biri plajının taşlı olması ve deniz analarının bol olması olabilir. halkı çok cana yakındır. şiveleri pek tatlıdır.

  nerde güzel bir toplum olsa nasıl bitirebiliriz diye düşünmekte sayın büyüklerimiz. kpss den 95 almış fakat telefon kullanmasını bile bilmeyen kırolar * bölgedeki termik santrale işçi olarak atanmakta yanında diğer kırolar ile. sonra bu kırolar halkı rahatsız etmekte güzel bölgenin güzel hanımlarına kızlarına " naber kızlar eheheh " sarkıntılık yapı bölgedeki toplum yapısınıda değişiyor. bozuluyor. bak ne güzel düşüncelerim vardı sinir oldum yine.

  yinede güzel şehir ucuz temiz
  1 ... kopya kalp