bugün

türk kızlarının çuvaldan örme olduğunu gösteren sorunsal.
Kızdır ne olacak..
türk kızı'da insandır efendim.
iyice saçmaladığımızın resmidir.
(bkz: liseli detected)
annen, teyzen, halan, kızın, kız kardeşin; bunlardan en az biridir.
ben öyle türk kızları tanıyorum ki mila yanlarında bok yemiş sorunsalı. çok ciddiyim.
çuvaldır.
candır tabi arkdaşlar o kadar süsleseler bizim kızlarımızdan üç mila kunis birden çıkar. hacim olarak değil tabi güzellik vs.

kızlarımız candır.
(bkz: olta attım bekliycem)
şaşırtan şey.

o fotodaki mila kunis mi lan ! oha amk.
makyajsız hali bile 15 milyon türk kızının 14 milyon dokuz yüz doksan dokuz bin dokuz yüz doksan dokuz'unu geçer. diğer bir kişi zaten sevgilim.
mecnun'a demişler, leylayı gördük o kadar da güzel değil. mecnun' da siz onu bir de benim gözümle görün demiş.

türkün de yabancının da kezbanı aynı lakin. görünce uzaklaşmak lazım
Abi ben bu sozlukte bu kadar brad pitt kivaminda erkek oldugunu bilsem daha once gelirdim? Erkeklerimiz neymis oyle ya kendilerini mila kunis'e layik gorebiliyorlar benim gobekli,her tarafindan yag fiskiran cogu turk erkegime bak zaten. Tez uzak durunuz turk kizlarindan kicimin kenarlarina bak ya. Bu kezban uydurmalari da hep o gobeklilerin laflari
mila kunis insansa türk kızı en azından bir fahriye evcen dir, bir tuba büyüküstündür, bir burcu esmersoydur. fena mıymış.
Biz de insanız, biz de kızız, biz de güzeliz. bi mila kunis'in makyajlı hali olmasakta.
Abuk sabuk başlıklarla insanları buralardan sogutmakla üstünüze yok, hani kendiniz sanki güzel bulduğunuz herkese layık erkeklermis gibi davranıyorsunuz da sizdeki bu özgüven nerden geliyor?
insandır.