bugün

öncelikle varsanız daha da çok varolun. sizden gelen oy başka kimseden gelmese de olur. demek ki hem türk hem de müslümansınız ve bunun bilincindesiniz.

sağolasınız.
çözüm süreci buzdolabında sikim sürecine evrildi.

içiniz rahat olsun.
Onlar kadar acaip adam herhalde az bulunur ben pek ihtimal vermiyorum bu saflığı yapsa yapsa kendini Alperen olarak tanımlayan esasen ülkücülükle alakaları da körelmiş tipler yapabilir.
Ne yazık ki Bahçeli bazı mhp lileri kırmıştır ve tepki olsun diye akp ye atacak olanlar vardır ancak bu yüksek bir yüzde değildir yani size getirisi olmayacaktır.

Not: neye tepki yapacaklarsa.
her gün pkk nın anasını belleyen ak parti değil mi ? çözüm süreci müreci kalmadı. kendileri savaşı seçti akp de kökünü kazıyacak bunların inşallah. buraya yazıyorum terörü bitirmek hiç bir hükümete nasip olmadı ama ak parti'ye nasip olacak , terörü ak parti bitirecek , köklerini kazıyacak. Hiç mi haber takip etmiyorsunuz bu günler pkk nın son günleri zorlandığı günler. karayılan denilen it cephanemiz tükeniyor asker bizi çok zorluyor diyor telsizden. pkk nın biteceği günler yakındır inşallah. RTE ile Davutoğlu'nun liderliğinde hepsinin kökünü kazıyacağız.
Yazıklar olsun.
(bkz: babayı alacak akpli mutluluğu)

babalar sıray geçmiş. siz domalın yeter.
Çözüm sürecini başlatan akp dir evet. Fakat seçimlerden sonra bitirecek olanda yine akp olacaktır. Mhp li olupta oyunu akp ye verecek olanlar en iyisini yapacaktır.
Geleceğini düşünen yazar lardır. Herşeye hayır! Diyenlere sizde hayır deyin. Bir hükümet oluşturamadığımız zaman içinde işler çok durgunlaştı. Çoğunuz gençsiniz ve hayalleriniz var. Bu hayaller MHP ile batar bunu denedik gördük. Şimdi hep beraber akp yi tek başına iktidar a taşıyalım. PKK lı ve CHP li komünist ve ateist lere fırsat vermeyelim. Anne lerimizin, bacılarımızın baş örtüsü, hem onlara, hem bize polislik ve askeri liselerde engel olmasın. işiniz olsun ve sevdiğinize kavuşun akp ile.
eliniz öpülesi yazarlarsınız bilin.
defolsun gitsin afedersin.

hayır, yarın bu* çıkar birde mhp neden iktidar olamıyor der utanmadan.