bugün

Mehape diyen akepeliler vardır.
abi bari bu sene es gecseydiniz ya. daha 2 gün oldu.

görsel
dünya üzerinde ;

"muhalefete muhalefet eden tek muhalefet partisi" olma özelliğini siyasi literatüre sokan siyasi parti.
Şu şartlarda bu partiye oy verenlerin tedavi görmesi lazım.
istemsizce me ha pe diye okudum.

hakkında sayfalarca şey yazılır ama ben tek cümle yazıcam.

güzel ideallerle başlayıp tam bir bok çukuruna dönüşen rant merkezi.
mülteci sorunu hakkında ağzılarını bıçak açmayan milliyetçi partidir.

henüz gerçek sahiplerinden konuyla alakalı bir açıklama gelmemesi sebebiyledir. ülkücülerin döngüsü bellidir. önce erdoğan'ın ağzından çıkacak yorumu beklerler sonra devlet reisleri içinde illa ki chp ve ip'e hakaret edecek güzel bir twitter flood'u hazırlar. ondan sonra konuyla alakalı fikirlerini belirtirler.

mesela erdoğan mültecileri göndereceğiz dese, türk vatanı türk yurdu türk oğlu diye mavallar okuyup mültecileri kitlesel halde döverek gönderirler.

erdoğan mülteciler kardeşimiz derse, bize yakışan türk misafirperverliği, türk yurdu, türkmen kardeşlerimiz diye zırvalarlar.

evet evet bu ikisini de aynı ağzıdan çıkacak tek cümle ile yapabilecek tek hücreli bir siyasi düşünceleri vardır.

edit : mültecileri göndereceğiz diyen tek siyasi parti liderinin görüşündenim.
Ne yaziki
Akp güdümünde kala kala
Atatürk düşmanlarıyla aynı kareye giren
Başbuğ Turkesi mezarında döndüren
Parti haline geldi
Haram olsun verdiğim oylar....
tetikçi ve çakallardan oluşan küçük parti.bölücü ve kirli bir partidir.
milliyetçi hareket partisinin kısa okunuşudur. En nefret ettiğim okunuşu "mehape"dir. Çünkü böyle okunuşu Recep Tayyip Erdoğan yapar ve bu okunuşu dediği anda anlarım ki erdoğan gene mhp üzerine kurmaca suçlar atacak.
özünden uzaklaşmış siyasi partidir.
Akp ne zaman dara düşse bu parti sayesinde bir şekilde yolunu buluyor, tabanının vatanperver, yönetim kesiminin bir bölümünün vatan haini olduğunu düşünüyorum. Sanki akp’nin ülkeyi uçurumdan aşağı son gaz sürüklerken önüne çıkan vatan sever engelleri aşmak in üzerine basıp geçtiği bir oluşum.
devlet bahçeli'nin döneminde akapeye yanlayarak iyice islamcıların güdümüne girmiş sözde türk özde arap-mülteci partisidir. akapenin arada sırada milliyetçilik taslayan hali denilebilir bu partimsi oluşuma.
recep tayyip erdoğanın arka bahçesidir.
Genel başkanı tayyip erdoğandır.
diğer siyasi partilerin aksine mevki yada para derdinde olmayan insanların oluşturduğu partidir. 50 yıldır bir kez bile iktidar olmasada, birilerine yaranmak, çıkar sağlamak için değil, karın tokluğuna, yeri geldiğinde canlarını vererek, ülküleri uğruna mücadele ederler. ergenekon kumpasında askerini savunur kollar, 15 temmuzda sokağa çıkar darbecilerle çatışır. çünkü bu ülkenin sigortasıdır mhp. mecliste bulunmak zorundadır. kimse mhpyi siyasi şaklabanlarla karıştırmasın. mhp bir fikir partisidir ve fikirler ölümsüzdür.