bugün

öncelikle söz meclisten dışarı değil aksine içeridir. sözlüğün içindeki mhp lileredir sözüm. hdp barajı geçti meclise girdi chp destek verdi bik bik diye ağlayanların milliyetçilik konusunda yaptıkları yüzsüzlüktür. pkk yı bugünlere hangi parti getirdi? çözüm süreci adı altında çözüm üretmek şöyle dursun arka arkaya taviz veren, silahla devletin tehdit edilmesine ses çıkarmayan, dağdan inen teröristi seyyar mahkeme kurarak aklayan serbest bırakan, öcalan a sayın şehide kelle diyen, öcalanla görüşüp onu devletin iç işlerinde söz sahibi yapan dolayısı ile terör örgütünün liderini de kendisini de tanımış olan, pkk nın uzantısını pyd yi sırf esad düşmanlığı yüzünden destekleyen onlara yardım eden ve güneyimizde kürt devleti kuracak duruma gelmelerine sebep olan akp nin, işine gelecek şekilde hareket eden partilerini bu konuda destekleyenler, eleştirmeyen aksine alkış tutanlar, partileri milliyetçilik konusunda ne kadar yüzsüz ise kendileri de o kadar yüzsüzdür. akp terör örgütü pkk yı bugünlerine getirdi 10 yıl önce kimse öcalan ın adını ağzına alamazken demokratik özerklik diye bir şeyi dile getiremezken şimdi bunlar gayet normal şekilde karşılanıyorsa bunun sorumlusu akp dir. siz de pkk yı adam yerine koyan ve gücünü katlamasını sağlayan akp ye köstek olmak dururken destek olmayı seçerseniz o peşinden ağladığınız şehitlerin kanı sizin de üzerinize bulaşmış demektir.

erken seçim erken seçim diye yaygara koparıyorsunuz ya hele bir erken seçim olsun hdp nin altında kalın da görün ebenizin örekesini. siz halkı eşşek mi sandınız halk neyin ne olduğunu bilmiyor mu? sağcı olup mhp ye sırf akp muhalifi diye oy veren insanlar yok mu sanıyorsunuz? mhp ye oy atan herkesi sizin gibi faşist ırkçı mı sanıyorsunuz? şu günahım kadar sevmediğim akp nin bile kendine göre bir politikası kendine göre fikirleri var be siz de terörist ilan ettiğiniz tanımıyorum dediğiniz partiye göre şekil alın bir öyle olun bir şöyle olun adına da milliyetçilik deyin. götümle gülüyorum sizlere beğenmediğiniz deniz baykal milliyetçilik konusunda sizi cebinden çıkarır lan. milliyetçiliği sadece terör örgütüne göre şekil almak ona muhalif olmak sanan mallar anlamaz tabi. şu an akp döneminde yapılan bütün yolsuzluklardan bütün haksızlıklardan hesap sormak elindeyken ben hdp nin olduğu yerde olmam diye ergen tribi atıp arkanı dönmek mi yani milliyetçilik? sen gücün yetiyorken akp nin ülkeye verdiği zararların hesabını soracakken bundan vazgeçip kendine milliyetçi mi diyorsun sırf hdp ye karşı olduğun için? senin milliyetçilik anlayışına ben..

not: kafası çalışan ve mhp nin dün yaptığı salaklığı eleştirme erdemine sahip gerçek milliyetçileri tenzih ediyorum.
akitlerin yancılığını yapmaktır.
Seçime kadar " hav hav " değil de silkmenin etkisi olarak " küt küt " tür o....
ülkenin geleceğini etkileyen yüsüzlüktür.
(bkz: milliyetçi beyinsizliği)

bir yüzsüzlük olsa yine suratına tükürürsünüz de işte adamlardaki malzeme bu..

bu kadar yani..

devlet bey ve avaneleri yine türk ırkı ile devletlerini koruyordur kendince..

türkün harman olduğu yerlere orta asyaya bir gitse de görsek nelerle karşılaşıyor alık..