bugün

çevremde bol bol gördüğüm kişidir.neymiş efendim bahçeli çok suskun kalıyormuş ne yapacaktı bahçeli bütün ülkücüleri
sokağa döküp türkiyenin sonunumu hazırlasaydı.dürüst onurlu tertemiz bir adam senin partinin başında partiyi baraj altından
alıp iktidara getiren de bu adamdı o zaman nasıl arkasında durduysan 2002 de baraj altında kaldığında da arkasında duracaktın.mhp nin tek başına iktidara gelmesini bekliyorsan cem tokerin dediği gibi git kızılayda vapur bekle daha iyidir.
bu partinin başına atatürk gelse birilerinin söylediği gibi mezarından kalkıp başbuğ gelse yüzde 20 yi aşamaz.çünkü bu ülkeyi ayrıştıracak olaylara girmiyor ülkeyi birarada tutmaya çalışıyor ucuz şeylerden prim yapmaktan kaçınıyor.çoğuda bahçeliye saldırırken çevresinde ki akp lilerden duyduğunun etkisiyle böyle bir yola başvuruyor.
''hareketin seyri değişti''diye çalım satan ve ''mhp lideri bahçeliyi beğenmediğini deklare eden kimi çevrelerin salon dedikodularından kendisini kurtarmasını bekliyoruz artık.
çünkü biz biliyoruz ki bu parti ne zaman dik durup eğilmemişse iç ve dış nikserler tarafından devamlı karıştırılıp bozgunculuk yapanlar olmuştur.ülkücülük ne zaman ruh bulduysa o ruhu karartmak için her türlü bizans oyunları oynanmıştır.
ben müslümanım ben cemaatçiyim ben muhafazakarım diyenler bilmelidir ki, şer odaklarından en fazla darbeyi de sadece ülkücüler yemiştir.şeytan adamı azdırır ama suyunu ısıtmaz.papazlarla ,hahamlarla, zangoçlarla kolkola girip ülkücülere ve mhp'lilere tertip ve tezgah kuranların kimler olduğunu iyi biliyoruz .
takke düşmüş kel görünmüştür.
dün türkeşsiz türk milliyetçiliği diyenler ve hatta başbuğu oportünüs militarist diye suçlayanlar,partide lider sultası var diyenler bugün de hedefe sayın devlet bahçeli'yi oturtmuştur.oysa onu başbuğun ebediyete intikalinden sonra göreve getiren bizatihi türk milliyetçileridir.sayın bahçeli o makama kendiliğinden oturmamıştır.
makam ve saltanat hevesi de yoktur.eğer kendisi bir gün bırakırsa veya demokratik bir yarışta seçimi kaybederse,tabii ki ülkücüler de buna rıza gösterecekdir.ancak görünen odur ki bugün için böyle bir durum sözkonusu değildir.
zaman ve zemin sayın devlet bahçeli ile beraber yürümemizi söylüyor bize.
aklın yolu birdir.allah ülkücüleri ülküsüz memleketi bozkurtsuz bırakmasın..
objektiftir.
aklını kullanan kişidir. ne yapsa tamam diyecek elemanlar bırak partiyi kendine bile fayda sağlamaz.
herkesin eleştirilebilecek bir tarafı vardır.mustafa kemal ve hz.muhammetin bile.
liderini eleştirmek bir erdemdir. yavuz, fatih, atatürk bile eleştirilmiş bahçeli mi eleştirilmeyecek.
eleştirilebilir tabi ama eleştirenler genelde 'eski mhp li' denen tipler.
bahçeli olmasa bik bik bik...
oy atacağı parti belli aslında*, sadece vicdanını rahatlatıyor böylelikle.
adamına değil ülküsüne bağlı adamdır. koyun değildir.
chp li olup kılıçdaroğlunu eleştiremeyen adamlardan daha akıllıdırlar.
liderin allah ya da peygamber olmamasından kaynaklanan durumdur.