bugün

Selahaddin demirtaş *
ığdır milletvekili sinan oğan.
Türkeş. *
Devlet baba gitmesin ya.
(bkz: meral akşener)

mhp tabanının kendisini çok sevmesi yüzünden saçma sapan şekilde bahçeli tarafından görevinde alınmasına rağmen bakanlık teklifini hiç düşünmeden reddeden türk kadını kadar kimse bu mevkiyi haketmiyor.
ümit özdağ.
sinan oğan başkan, akşener yardımcısı olursa mükemmel kombinasyon...

özdağ bu formülü desteklemelidir. koray aydın da iyidir ama mhp'ye anlamlı bir katkı yapabileceğini sanmıyorum.
akplilerin devlet bahçeli şıkkında hemfikir olduğu anket. bu dinozor herif gidecek diye yusuf yusuflar şimdiden.
keşke kamer genç sağoladı.
şu durumda şayet mhp iktidara yürüyecekse, meral akşener başkan, sinan oğan yardımcısı olmalı.
abla kardeş iktidara yürürler.
sinan oğan veya ümit özdağ...

aslında meral akşener'i de alıp 3'lü bir koalisyon kurmaları lazım oylar o kadar bölünürse devlet reis, yine başkan olur.

gerçi kim olursa olsun millet bi boktan anlamıyor ki, saltanat meraklısı bir kukla hırsızın peşinden koşturup duruyorlar...
ülkücülerin iktidar yürüyüşünü başlatacak kişi olsun...

Şimdiden Kutlu olsun...
o yüzde 15 muhtemelen akpartilidir. ekmeklerine yag süren bir genel baskani kaybetmek istemezler onlar da. sonucta oylar büyük oranda akp'den kayacak.
Sahsi gorusum devlet bahceli mhpde koltugu kaybederse ve baskanlik henuz gelmemis olursa onumuzdeki secim rteyu akp ile secimlere girerken gorebiliriz. Yoksa koaliayon kacinilmaz ki zaten rtenin plani da hazir devlet ve kemal mali varken baskanligi getirip koalisyon ihtimalinden kurtulmak mhpnin zayif anini degerlendirip kendi salt sistemini kurmak.
Sinan oğan olmalıdır. Ümit özdağ ve merak akşener yol arkadaşları olmalıdır. Devlet şayet başta kalırsa ne yazık ki diğer seçim daha da hezeyan olur.
sinan ogan olmalı .

soy isiminde yumuşak g "ğ" yok.
(bkz: Devletin başına devlet gelecek)
bir kere olmaması gereken kişi belli: devlet bahçeli. olması gereken kişide uzunca tartışılır ama ben sinan oğan diyorum.
(bkz: Ümit özdağ)
en iyisini bile sevmemekle beraber, koray aydın ve meral akşener olmadıktan sonra kalan ikisi arasında burun kılıyla ümit özdağ diyorum..

ha ama milliyetçilik bir ruh hastalığıdır..
azalarak bitse keşke..
Irkçı bir türk olmalıdır. Etniklerin korkulu rüyası kimse o seçilmelidir.
meral akşener.

mhp'ye şiddet yandaşı bir lider değil anne şefkatine sahip, müslüman ve vatandaşlık bilinci olan bir lider lazım.
Yaşlı dinozorun %15 aldığı anket.

http://strawpoll.me/7313326
bir anket sorusu.

http://www.habergzt.com/a...a-kimi-gormek-istersiniz/
Sadece mhp yi değil Türk siyasetindeki genel seviyeyi yukarı çekmek, devlet adamlarına devlet adamı gibi kelam etmeyi hatırlatmak, bayağılaşmaya ve sokak jargonuna karşı mücadele vermek bakımından da düşünürsek ümit Özdağ.
Birisinin gerçekten bu partilerarası iğrenç siyaset diline haddini bildirmesi lazım.