bugün

aradıkça meşguliyet hâli ortadan kalktığını düşünen modelleme.
bir daha ararsa 41 kere maşallah denecek kişidir.
benden daha önemli bi meşguliyetin olamaz düşüncesiyle sevgilisine güvenmeyen insan modelidir. meşgulüm işte amın evladı ne var ne neee diye telefona cevap verildiği takdirde geri adım attırabilirsiniz.
Sessize alin gecin boyle ozel alaniniza tecavuz eden bir insanla hayat gecmez ama soyleyeyim. Bazi insanlardaki ben arayinca bakacaksin tribi nerden geliyor merak ediyorum.
Özel bir durum değilse kaçıp uzaklaşmanız gereken sevgili tipidir. Aman deyim size bunlar kan emicidir.
Çok acil durum dışında, hoşgörülecek insan değildir.
Takıntılı bir paranoyakla birlikte olduğunuzun apaçık göstergesidir.
Zulümün öteki adıdır.
Yollayın gitsin!
Sevgilinizin "mal" olduğunu gösteren detaylardan sadece biridir.
Ayrılmanız için onlarca sebepten biridir.
Hemen ayrılmak gerekir.
Benimdir ne yazık ki. Benden önemli işleri elbette olabilir. Sonuçta ikimizin de bir hayatı var. Fakat bana işini söylesin benim merakım gitsin sonra napıyorsa yapsın.
Çocukluğunda tolga abiyi ne kadar çok ararsa o kadar düşme ihtimalinin olduğunu öğrendiği için ilerki yaşlarında da bunu devam ettiren sevgili. Üzücü.
olay siber seksin en heyecanlı anlarında olmuşsa ve tam o esnada hat gitmişse akabinde gelişmesine şaşılmaması gereken bir durum.
eskiden bende de olan sevgili tipi halden anlamaz o bu değil amk japonlarla konuşuyoruz milyon dolarlık işi bağlayacam iki de bir arıyor öce telefonu kapattım sonra ilişkiyi. işi de alamadık terfide. aq karısı.