bugün

müthiş bir gerilim filmidir.serisi vardır.evet.
Fena film. Psikoloji tavsiyesi olarak verilince izledim. Aslinda dayanamam kapatirim diye düşünüyordum ki o intikam sahneleri Beni benden aldi. Ah şu tecavüze boyle cezalar gelse.

Yalnız söylemeden gecemiycem kadın da sürekli tehlikeye el salladı. Ilkini izledim digerlerini izlemeyi düşünmüyorum çünkü konu belli ve finalde icimi ileri derece nefret sardı. Filmin adı da hakikaten garip ben arkadaş kafa buluyor sanmıştım. Gerçekmiş.
aklıma yılmaz özdil ve toma yı getiren film ismi.
Gerilim ve intikam sineması.
görsel
içerisinde yoğun şiddet ve cinsel sahnelerin bulunduğu müthiş bir gerilim filmi.
Müthiş diyemeyeceğim insanları tecavüz ve suça yöneltiyor. Bir kaç erkek zavallıya tecavüz sonra gelsin işkence gitsin işkence haha gemide filmi repliği gibi oldu. Ama yaramaz amk işkence dolu hele hele çocukla asla izlenmez.
Kurgusu mükemmel filmdir. Evet.
Birinci ikinci hiç fark etmez, izlerken sinir krizi geçirten bir film.
iki filmi de izledim. Görüntü vs. olarak iyi idi ancak bana göre intikam meselesini gerçekçi yansıtamamış filmdir. iki filmde de kadınlar jigsawa bağlamış. Çeşitli aletlerle işgenceler falan.

Bir kere tecavüzcüler 1.50 boyunda 45 50 kiloluk vitaminsizler olsa anlarım. Hepsi kalıplı ortalama 90 kiloluk adamlar. Yav sen kadınsın en fazla 1.56 boy 45 kilosun sen bunları tek tek avlayıp sürükleyip işgence falan yapıyorsun ama özür dilerim yarak böyle bir şey yaparsın. Bu adamlar bela bu adamlar it sürüsü sen nasıl avlıyon bunları?

Bu herifler sıradan insanlar değil ki it kopuk göt veren tayfa.
Hadi 5 6 kadın birini halletseniz neyse bu film serisindeki kadınlar tecavüze uğrayacak kadar güçsüzken bir güncelleme mi geliyorda sınıf atlıyor? Ne biliyim git arabalarına bomba yerleştir, yemek siparişlerine siyanür kat bana göre daha mantıklı.

Neyse tembel ve hasta olduğum için daha fazla yazardım ama burada kesiyorum.

Edit: imla
görsel

Siyasi parti liderleri ölünce yapılan eylem.

--------------

"Bazılarının mezarına kaka yapasım var"
güzel film
hadım etme sahnesi çük burkan cinsten.
anladınız siz..
çok basit bir eylemdir. gidip mezarına işediğim nefret ettiğim biri oldu.
boris vian'i hatirlatan film. konusu cok farkliymis ama. izlemeli miyim sizce? guzel bir filme benziyor.
birbirinden bağlantısız 3 seri'nin 2. muhteşem olan film.