bugün

Lütfen hamile olanlar, kalbi olanlar, 18 yaşından küçük olanlar ve yeni nesil yazarlar izlemesin.
http://youtube.com/watch?v=h1lEzzViMx0
Anlayamadığım şey, beyaz gömlekli adam hiçbir şey olmamış gibi çekip gidiyor.
hindistanın yeni delhş şehrinde gerçekleşmiş bir intihar olayıdır. 29 yaşında bir kız resmen ikiye ayrılarak feci şeklide can vermiştir.
birazdan silerler merak etmeyiniz.
Kamerayı tutan da biri var, ezildiğini görünce el kol titriyor, garip, inşallah feyktir, çok üzücü.
Paramparça olmaktan ziyade burgu makarna gibi kıvrılan adamdır.
video silinmiş alternatif link varsa izleyip yorum yapacağım adamdır.

edit: gerçekse adam intihar etmiş olmalı yoksa metrolarda binilen platformun altında ortalama bir insanın sığabileceği kadar boşluk bulunur. beyaz gömlekli metroya durmasını söylemiş olabilir fakat makinist ya görmedi ya da "napıyo la bu" diye düşündü. adam ellerini yere sürüyor yardım istemiyor gibi çünkü sakin sakin yürüyor. arkamdan metro gelse o sakin kalamam yardım istemiyor gibi bir hali vardı adamın. beyaz gömlekli bunu görüp şoka girmiş olabilir.
fake olma olasılığı bulunan video.
Video hemen silinmiş kim şikayet etti lan. Birazdan farklı bir linkini paylaşacağım videodur.
Evet videonun farklı bir linki buyrunuz.
http://youtube.com/watch?v=QutpjSH5LnA
beyblade olmaya özenmiş adam.*
bi de yıllardır 4chan'de dolaşan bir video olduğu için:
(bkz: mağara)
gerçek olduğunu sanmadığım bir video .
Yutkunamadım lan o neydi öyle.
Parçalanmasaymış sağlam yazar olurmuş.
evet kan yok. ve sanki iki ayrı görüntünün birleşmesi gibi.

bi de o kamera ne öyle.

fake olduğu kesinleşti.
Fake diyenleri anlayamıyorum her video fakeyse o zaman gerçek diye birşey yok. Kan yok demişsiniz mümkünse geniş ekranda izleyiniz o zaman görürsünüz.
Metro üzerinden geçene kadar farketmediğim adamdır. Ölmesi normal.
fake midir anlaşilamayandır.kamera ile başka bir ekrandan çekilen görüntü olabilir.yani çekilen görüntünün görüntüsünün çekilmesi.
video fake. çünkü adam metronun altında değil yanında.
Videonun devamı vardır. Devamında polisler oraya akın etmektedir. 'metro suicide' diye aratırsanız uzun metrajlısı çıkar youtube'da.