bugün

Erkek için tuhaf bir histir. Bu Akşam işten dönerken yaşadım. Beyaz taç tokalı(bandana gibi) kırmızı pantolonlu siyah tişort üzerine kot gömlekli tatlı bir hanımefendi ile o sıkışıklıkta yanyana geldik. Ben düşmeyeyim diye turuncu tutacaklardan tutuyordum. Kızda hemen yanımdakinden tuttu. Telefonumla meşguldüm, o ara kızın sağ kolunu anormal bir şekilde sol koluma sürttüğünü hissettim. Önemsemedim telefondan sözlüğe girmeye çalışıyordum.. O ara camın yansımasından kızla kendi kolumu gördüm. Kız yavaş yavaş koluma yaklaşıp bu defa şiddetli bir şekilde dirseğimden omzuma kadar kolunun pazu bölgesini sürtmeye başladı. Ben o an anladım ki bu kız beni taciz ediyor. Ufaklık hemen hazır ola geçmiş bile. Şık bir bilek hareketiyle kemerin altına sakladım çünkü birisi görse çok yanlış şeyler düşünebilirdi. 15 dakika boyunca böyle devam etti. Halimden hoşnuttum. Hiç öyle kolumu çekmedim. Camın yansımasından bakarken kızla göz göze geldik, ürktü kolunu çekti. Sonra telefonla oynuyor numarası yaptım, yine tacize başladı. 15 dakika daha sürtünmeden sonra durakta indi. Bu taciz olayı da burada bitmiş oldu.

O an anladım ki, Son zamanlarda gelişmeye başlayan kol kaslarım demek ki kızları etkilemek için iyi bir yöntemmiş. Son olarak hemcinslerime tavsiyem; Bence her erkek fitness yapmalı. *

Edit: yazıklarım aynen doğrudur niye eksiliyorsunuz anlamadım.
bazı zamanlar istemsiz insanı kuşkulandıran durum. özellikle de metrobüste çok sık yaşıyorum bu duyguyu.

o kadar kalabalık oluyor ki bazen ister istemez temas oluyor. işte bu temaslar inanılmaz rahatsız ediyor, yol bitene kadar acaba ne düşünüyor, acaba onu taciz ettiğimi mi düşünüyor, elimi çekip şuraya mı koysam vs. deli sorular? bir gün sapık mısın lan sen diyecek biri diye ödüm kopuyor resmen. dönüyorum gelip o da dönüyor, gidiyorum o da geliyor, temas olmasın diye uğraşıyorum iyicene sokuluyor yanıma ve feci halde irrite ediyor.

birinde de kız arkadaşımla beraberken başıma geldi. kıza o kadar kızdı ki sevgilim en sonunda geldi önüme sarıldı sıkıcana o sıcakta bi şey de diyemedim.
bir kadın tarafından sıkıştırılmak değildir. metroda spordan çıkmış evimin yolunu tutmuştum, akşam saatleri hava kararmaya y akın olsa gerek ki, camın yansımasından beni gözlüklerin arkasından dikizleyen kadının sezebiliyordum. kadın yavaşça yanıma gelmeye başladı. sonrasında metro biraz daha kalabalıklaştıkça kadın bana doğru yürüdü. ve en sonra benim tuttuğum yere gelip tutmaya başladı ve az sonra gözlüklerini başına takarak; 40 cm bicepslere dayanamayıp ve sordu;
+pardon sporcusunuz galiba?
-evet
+ne sporu yapıyorsunuz?
-izmir de buz hokeyi oynuyorum ektsrem bir spordur bilir misiniz?
+yaa hayır ilk defa duydum.

ben sporun özelliklerini ve nasıl şartlarda oynandığını anlatırken, kalçamda bir el hissettim bu el kadının eliydi, ve başından aşağıya kaynar su dökülür gibi oldu sonrasında, kadın kendi kalçalarını bana yakınlaştırarak değdirmeye başladı bu biraz eğlenceli idi. *