bugün

ciyak ciyak öten Solcu kızı görünce sinirden saçmalayan bir abimizdir

https://m.facebook.com/st...en-adam--5262651&_rdr

(bkz: Erduvan)

(bkz: Yaşasın islam)
Allah denk getirmesin yaman bir işkencedir. Kabus gibi. Bu videoyu izleyince kalktım cebime kulaklık koydum.
tarafsız bakın arkadaşlar biraz. ben de sevmiyorum akp yi ama sen tutup metroda bağırarak bir şeyler söylüyorsan karşıt görüşlü biri de çıkıp bağırabilir. normaldir yani. dinlemek isteyen varsa bir yer ayarla davet et gelsin dinlesinler. ben senin sesini dinlemek zorunda mıyım? neden bağırıp benim huzurumu kaçırıyorsun?

edit: metroda bir yere giden birine tiz sesle bağırarak asker ölüyor bunlar bişi yapmıyor desen ne demesen ne? ben yakılan asker videolarından sonra yemek yiyemedim. şimdi tutup halk evlerinden gelen arkadaşın bana askerimiz ölüyor demesine ihtiyaç duymuyorum. ha dayı da haklı demiyorum. islamiyetle ne alaka amk fakat toplu taşıma araçlarında sesli bir şekilde konuşmak dahi uygun değilken böyle sese sahip biri çıkıp konuşmasın ya.

eksileyin arkadaşlar. çok da sikimdeydi. sizlerin fikrine uymayan birini görünce yapıştırın öteki damgasını da. valla sizin gibi olacağıma öteki olmayı da güzelce kabul ederim. çomar dediklerinizden farkınız ne? gözünüzün daha açık olduğunu düşünmeniz.
(bkz: çomar nedir kime denir)
Standart çomar cümlesi.
Olaya cevap veremeyince biz islamız.

Asker öldü diyor ama islam diyor.

Türkiye'yi bitiren bunların tekeline saldığı islam oldu.
neresinden tutulsa elinde kalacak bir olaydır.
kızın tiz sesinden pek birşey anlamadım, kimse onu dinlemek zorunda değil,saçmalamış. adamın tepkisi de bir tuhaf. "yaşasın islam" ne alaka daha kızın konuşmasının başında ?saçmalamış. bunu söyleyince ordan bir kadın da çıkıp ne diyorsun lan sen diyor.saçmalamış.
bu ne be, tımarhane gibi. tarafsız bakınca böyle gözüküyor.
olm tamam tarafsız bakalım, kızda rahatsız ediyor diyelim herşeye tamam da.
arkadaş muhalefetin, farklı düşüncenin, bize söylenen bi kamyon yalanın açıklamasını yapacak medya mı kaldı aq. alayı namusunu ve şerefini satmış yandaş medya. nadir kalanlarda baskıdan bişi yapamıyor.

en son metroda bağırmaya kadar gitti olay.
haklı adamdır. azına sağlık emmi.
kızın sesi çok rahatsız edici ama fikir ve fikrin ifadesi olarak kız daha haklı.

edit:kız haklı yazmadım, kız daha haklı yazdım. alakasız bir konuda yaşasın islam diye bağıran birine göre haklı.
O kız gerizekali gibi bağırırken bir tek adamın karşı çıkması çok saçma. Tek bir kişiden ses gelince ortaya böyle komik görüntüler çıkıyor. Herkes kalkıp " sus yerine otur" dese oturmak zorunda kalır. Böyle embesillere fırsat vermemek lazım.
fahişe yazanlar falan var enteresan şekilde.
bu memlekette böyle beyni, zihniyeti s2lesice insanlar olduğu sürece asla ve asla bataklıktan kurtulamayacağız.
kız haklıdır ya da haksızdır tartışılır ama kendinden olmayana bu yakıştırmayı yapanlar oldukça boktan çıkamayacağız.
hergün bir şekilde denenen ve başarılı olunamayan casting ürünü olaylar.
bir adet şovmen, iğrenç bir ses tonuna sahip insan müsveddesi. eline tutuşturdukları kağıdı almış okuyor. halk evlerinin finansmanını kimler sağlıyor biz bilmiyoruz sanki. hizmet ettiğiniz yer deaş, pkk ile aynı. bu bir.

aynı zamanda bir adet hoşgörüsüz, karşıt görüşe tahammülsüz, alakasız bir adam.

ben orada olsaydım, ikisine de tepki gösterirdim.

ayrıca kızın ses tonu o kadar kötü ki en fazla 1 dakika dayanabildim. o ne lan öyle?
10 numara mukabelede bulunmuştur.

morg amlı, tabakhane götlü nalet ve şirret, solculukla kamufle olmuş bu ruh hastası karılar o kadar itici o kadar mide bulandırıcı ki bu dayı fenomenolojide kürsü sahibi desen eyvallah agacım deyip geçesi geliyor insanın.

bak, bu leş karılar hep işte halkevleri yok kolektif efendime söyleyeyim yok yollu kadınlar platformu cart curt adı altında uzun soluklu bir sızma faaliyetini sürdüren allah ve halk düşmanı pkklı teröristler.

aralarında hakikaten saf ve inandıklarının icabı derdinde olanların da soldan ve solculuktan anladıkları bu hezeyanların ötesine geçemiyor. maalesef...

bunlar pislik etrafında toplanan sinekler gibi... ooo burda bize çok malzeme var diyor.

e yani, haksız da sayılmazlar hani...
Siyaset metroda yapilmaz diyen da*yaraklar yuzunden bu haldeyiz.
Ayrica;
Akillara 1984i getirmistir.
Dayı Yaşasın ismlam ve terör yayını yapıyorlar dediğinde koptum ya, ne alakası var çok yanlış gelmişsin dayı ya.
Kız askerimiz öldü diyor dayı yaşasın islam diye ayağa kalkıyor ulan gülermisin ağlarmısın.
toplu taşıma araçlarında bağırmak, yüksek sesle müzik dinlemek gibi davranışlar yasaktır. hatta çevre ve şehircilik bakanlığı' nın sayfasında hangi gürültü şikayetinin nereye yapılacağıyla ilgili bir tablo da mevcut.

videodaki mevzunun ifade özgürlüğüyle de bir alakası yok. tabii adamın cahilliğini eleştirebilirsiniz. karşısındakinin neden bahsettiğini dahi bildiğini sanmıyorum. ama cahil olması haksız olduğu anlamına gelmez.

bu kızın yaptığına ifade özgürlüğü diyenler otobüste vaaz veren genç için de aynı şeyi düşünüyor mu? yoksa "bizdense haklı, onlardansa haksız." mı diyorlar?
http://www.youtube.com/watch?v=1DK4MgCJ-GE
Ağzına ıslak peygamber kılıcı ile vurulması gereken çomardır.
Adama hak vermemekle birlikte kızada hak vermiyorum..
Sokakta yolda otobüste dolmuşta metroda neresi olursa olsun çok fazla siyasi görüş belli etme bunu bağıra bağıra tartışma taraftarı değilim.. bir gün çıkar ruh hastasının teki ne diyorsun sen lan deyip tekme tokat dalabilir adamı ağzını yüzünü kırarlar valla etraf nereden ne olsada birine dalsam diye fırsat kollayan şizofrenlerle dolu.. herkes otursun evinde tartışsın istediği kadar siyasi görüşünü.
taktir ettim kızı.

amcam sen polise kimi şikayet ediyorsun ?

kızın suçu ne ?

sakin sakin konuşmaya başlamış,

bağırıp duruyon tek yol islam..?!

değil babacım, değil !

tek yol atatürk !

budur !

bu insanlar kendilerini hala çoğunlukta sanıyorlar ama değildir.

bugünkü gençlik bunu anladığı anda ülkemiz esenliğe kavuşur.

herkes herkese tahammül etmeli, kimse kendisini çoğunlukta görüp diğerini ezmeye kalkmamalıdır.

atatürk e kasttettikleri artık kesin olarak ortaya çıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=eAaAjelc3_8

http://www.youtube.com/watch?v=6x5NSGyGyf4
20. Saniyeden sonra kapattım utancımdan. Abi dram 9.2
Bu azılı muhalif kızların alayı böyle. Ciyak ciyak bağırırlar anca.
Hayatımda bu tiplerden ve dilencilerden başka olmadık yerde cıyaklayıp beni esir alan kimseyi görmedim. Yoşoloy olsa ok falan değil.
'Burası laik ülke sen Müslümanım diyemezsin diyen malların yapmaya çalıştığı açıklamadır.

Ulan gerizekalı işinize gelince hoşgörü kavramını rahat rahat çevirip çevirip kullanıyosun da adam ben müslümanım deyince sen neden hoş görü sahibi olamıyosun? Laik ülkede Müslümanım demek mi suç ben buraya takıldım, konuşmaların öncesi sonrası teferruat.

Siktir git siyasetini başka yerde yap, kimse kimseyi rahatsız etme hakkına sahip değil.