bugün

Eski zamanda kahraman olmuş, ama şimdiki zamanda iktidarın kölesi olmuş solcu artıklarından utanıyorum.
Hırsızlığa göz yuman bu ülkenin savcılarından utanıyorum.
Yalan yok !
Haksızlığı haklılık gibi gösteren iktidar medyasısından tiksiniyorum.
Dini ahlak kalkanı olarak kullanan,özel yaşamlarında rezillik sultanı olanlardan utanıyorum.
Yalan yok !

Gayet güzel söylemiş tek taraflı bi eleştiri değil
yazık solculardan iş koparma derdindeyse uzun bir yazı olmuş, daha kısa yazsaydı da olurdu mesela olmasaydın olmazdık gibi. ya da çapulcuyumgibi..
metin Akpınar yarı tanrı olarak utanması türk halkını yıkmıştır. Bakkal Sabri ,mühendis ali , temzilikçi sevil vs metin akpınarda bir oyuncu. toplumun bir bir bireyi. napak hacı Bizde selodan ,chp milletviekileriden vs utanıyoruz.
Yukardaki arkdaşın iyi hatırladı. 2001 krizinde önce tv reklam banka reklamı kaynıyordu. Zeki beyin ressam şapkasıyla oynadağı banka reklamı , reklam kuşağına girince ard arda 3 kere verliyordu. Bu dönmede balon faizlerle milletin paraları toplayıp cukkladılar. Türkiye tarihinin en büyük soygunuydu. iktidarda DSP_MHP kolasiyonu vardı. Soruyorum Metin Akpınar bu reklamda oynadığın için utanıyormusun? Reklamı aradıma am bulamadım.

Sanırım bu reklam dizisiyidi ahada bir tanesi bu
http://alkislarlayasiyoru...i-bank-metin-akpinar-2000

ahada o reklam
https://alkislarlayasiyor...etin-akpinar-reklam-filmi
yazıyı okudum. haklı bir sızlanış ancak sızlanmayla kalacak olması üzücü.
vallahi ben de ondan utanıyorum.
Yapma Metin Abi . Biz seni oynadığın mahallenin ağır abisi rollerinle , uyanık Kayseri'li halinle hatırlayalım. Üzme bizi.
Acun utanmiyor o yeter size.ak bi tane adam akilli birey yok hepsi kan emici medya gülü akp sempatizani.samimiyetsizliklerinin sizde farkindasiniz lakin tuğçe kazaz i benimseyen bünyeniz koskoca metin akpınari(sağcidir kendisi ,solcu olan rahmetli zeki alasya idi)karaliyorsunuz.
ahah hainin babası açılış yapayoz, çözüm yapayoz diye tonlarca silahı bombayı dağıtan
sonra da sivil halka terörist diye saldıran akabedir.
Yalan yok ben de utanıyorum. Yıllar boyu sanatçı adı Altında cukkaladığı paralarla kral hayatı sürenlerden, göt göbeği yağ bağlamış sözde solculardan. Ve en çok da bu adamların Halkçı kesilmesinden.
haklı utanmadır.

ülkede düzgün olan şeyler sayısı 10 u geçmez.

bi siz akıllısınız ama koskoca yılların sanatçısı yanlış öyle mi?
bi ara balkona çıplak çıkmıştı elinde telefonla ben de ondan utanıyorum. napcaz şimdi.

ayrıca tektaşlarla uyutulan kadınlardan da utanıyorum. ayrıca zamanında yeşilçamın en renkli simalarının kuytu köşelerde sürünerek ölmesinden ve buna bazı parayı cukkaya indirmiş emektar sinemacı ve tiyatrocuların ahh vah etmesinin haricinde hiç bir şey yapmamasından da utanıyorum.
adam haklı şimdi bir bakımdan karalayamam.