bugün

(bkz: ne dediği anlaşılmayan yazar). ancak ve ancak bağlacı ile bağlı durumdur.

edt: durumu açıklığa kavuşturmuş.
katıldığım düşüncedir. ben de metal müzik dinlerim fakat burda şakirt veya ilahi konusuna laf atmak çok gereksiz. laf atacaksan bari metal müziği alet etme.
ayrıca ac dc metal değil hard rock grubudur!
doğruluğu kanıtlanmış hadise. kendimden biliyorum.
sentenced - no tomorrow parçası eşliğinde katılınan önermedir.

(bkz: death metal) *
ben de müziğin zekayla ilişkili olduğunu düşünüyorum. daha karmaşık şeyleri anlayabilmek için daha zeki olmak gerekiyor olabilir ama her zeki de karmaşık müzikleri sevecek diye bir kaide yok.
nightwish-she is my sin ile katılmak gereken önermedir. ayrıca başka bir ankette de diğerlerine göre biraz daha utangaç oldukları sonucu çıkmıştır. ne kadarı doğru bilemem.
(bkz: senfonik metal)
Amon amarth - destroyer of universe eşliğinde katılınan önerme.
(bkz: lassie bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
(bkz: ac dc yi metal müzik grubu sanmak)
ağzım açık mal gibi bakarak desteklediğim iddia. bunca yıldır salak salak geziyormuşum mirim. sen affet metallica.
nedenini bilemedim ama dogruluguna inandigim onermedir.
tanidigim tum rockerlar bilgi islemci ya da mimar/muhendis.
komik bir metalci sözü. anlaşılan kafalarında kalan tek hücreyi de bu tezi üretmek için kullanmışlar, mahvetmişler. olmamış canım bu.
bende neden hiç salak bir metalci görmedim diyordum.
metal dinlemek iyi güzel de metal dinliyorum diye saçlarını uzatıp 3 günde bir yıkamak zorunda değilsin, o burger king hamburgerleriyle coşturduğun yanına da işte 10 lirayı denkleştirip aldığın 2 birayla sarkıttığın göbeğini, kafa sallarken terlettiğin, güneşte soldurduğun 10 liralık siyah t-shirtlerini tarzmış gibi sunmamalısın. henüz 20 yaşındasın ve mühendislik okuyorsun lan kızlarla münasebetin zaten zayıf biraz kendine bak, ondan sonra git andy james dinle adam flight of icarus'ta coşmuş metal dediğin böyle olur.
(bkz: metal ıq ölçüsü değil müzik türüdür)
arkadaşım çevrenizdeki metal dinleyen insanlara bakın çoğu başarılı kişilerdir, siz afedersiniz sikik rap pop dinliyorsunuz diye biz bir şey diyor muyuz? De get lan.