bugün

merak edilmeyen soru idir.

sevmemekle kalmaz köşe bucak pompalıyor yahut pompalıtıyordur.
Umrunda bile değilsinizdir.
sevmiyordur.sevse atar kızlar bizim gibi çekingen değil..
deli gibi seviyordur.

o mesaj atıyordur da sana değil panpa.
Seviyordur, hayal kırıklığına uğramak istemiyordur.
seviyordur ama gururundan atmaz. sonra da unutur gider zaten. erkekler de aynı bir farkımız yok.
olum aptallaşmayın kesinlikle sevmiyordur seven kız en siktir boktan muhabbetten konu çıkarır konuşmayı devam ettirir bunu bilir bunu söylerim neyse en iyisi 31 e devam et kardeşim.
Sevmiyordur. Bana atmadıklarından dolayı biliyorum, kesin bilgi.

Bir kız sevdi beni kimsenin sevemeyeceği kadar; o da mesajsız bırakmayan, şarjım bittiğinde tedirginlikten ağlayan bir kızdı. Evet, size mesaj atmayan kızlara aşık olmayın. Konuşmayın demiyorum ama sevmeyin, yersiniz ayvayı.
Seviyordur tabiki kızdırdıysanız trip atıyordur güzel sözler yazıp iltifat edip kalbini alın size paşa paşa mesaj atacaktır.

Edit: Tecrübe sahibi insanlarız cevap vermiyor diye küfür etmeyin gurur yapıyordur size olan sinirini öfkesini belli bir süreden sonra unutur ve özlenen cevabı verir.
Siz mesaj attıysanız ve cevap yazmıyorsa sevmiyordur. Siz mesaj atmadıysanız, ilk mesajı erkekten bekliyor olabilir.
Gururundan atamıyodur tükürdüğünü yalamak istemiyodur. Öyle kötü düşünmeyin yahu.
emin olamazsınız. utanıyodur. siz mesaj atarsanız seviyorsa anında mesaj atar zaten.
bu mesaj ve arama olaylarina ne kadar cok takiliyorsunuz. sevip sevmemek bununla olculecek bir sey degil bence.
mesajlasmayi sevmiyordur ama seni deli gibi seviyordur.
bunu nereden bileceksin? bir cok yol ile ogrenebilirsin ama bu ogrenebilecegin son secenek.
Mesaj attığımda anında cevap veriyorsa emoji fazla kullanıyorsa konusşmayı uzatıyorsa seviyordur. Siz msj atınca kısa cevaplar veriyorsa, emoji kullanmıyorsa. Siz msj atmadığınız sürece yazmıyorsa ve ya 2 3gün sonra napiyosun diye msj atıyorsa sevmiyordur. Çantada keklik gibi görüyordur.
Sevgi değildir onun ki, sevse duramazdı.
Parametrelere bağlı.