bugün

kesinlikle doğru olan tümcedir. hepsi mi manyak olur bunların? hepsi mi ne yaptığını bilmez? sürekli hatalar yapar? hepsi!
(bkz: esra isimli kızların genelde güzel olması)
istanbul'dan bildiriyoruz;

evet doğru !
(bkz: tolga harikasın)
olabilitesi yüksek önerme.
en büyük sorunları ukala olmalarıdır. yüzüne vuruncada biz suçlu oluyoruz ak.
Bu basliga yazi yazanlar;

a) Merve ile problemleri vardir
b) Merve isimli cok samimi arkadaslari vardir
c) Isimleri mervedir ve sorunludur
d) Isimleri Mervedir
e) Enteresan tespitlerde bulunmayi seven acayip sozluk yazarlaridir
yalandır, yanlıştır efendim. tanıdığım bütün merve'ler gayet güzel insanlardır. hele bir tanesi var ki, melektir melek.*
sabah sabah bu kız niye böyle dengesiz davranıyor diye düşünüreken bu başlığı gördüm vede bir anda kızın isminin merve olduğunu hatırladım. Yani bana kalırsa kesinlikle doğru olan bir önerim.
(#8587228)

(bkz: doğrudur abi)
(bkz: survivor merve)
bütün kızların ismi merve o zaman.
doğru bir tespittir.
(bkz: bide bana sor)
genellemenim mına koymaktır.
bu mantıktaktan yola çıkarsak haydar isimli erkelerin malafatları na kolum kadardır.*
(bkz: sözlükteki bazı tiplerin fazla vakti olması)

(bkz: katılıyorum)
(bkz: kaşar olması)
(bkz: motor)
antuan : 4 günlüğüne çıkıyorum gidiyorum aydın'a söylemiştim sana.
merve : iyi de sadece kaç günlük gittiğini konuştuk. napıcaksın, kime gideceksin bilmiyorum.
antuan : düğün ve tatil için askerlik arkadaşımın yanına.
merve : hayatımın dönüm noktası olacak dedin.
antuan : evet.
merve : iyi ya.
antuan : evet dedim ya canım benim. demedim mi dedim.
merve : dedin.
antuan : o sözü söyledim, söylemedim diye de inkar etmedim. şimdi neden dedin diyorsun. nerde dedim ?
merve : nasıl nerde dedim ?
antuan : bence nerde demeyi bırakalım.
merve : ya delirteceksin beni yine.

(bkz: allahım muhabbete bak)

edit: genç merveler rahatsız.
(bkz: füze merve)
doğru bir çıkarım.*
(bkz: tuğçe isimli hatunların aşırı kıskanç olması)
inanmayan oğlunun adını merve koysun, 5 yıl beklesin. hemen sorunlar baş gösterecek.
ekinler baş vermeden kör buzağı topallamaz.
güzel mervelerde bilirim cimri mervelerde her ne kadar güzelde olsalar çıplak hayal ettiğimde çoğu çelimsiz olduğundan umrumda değiller taş olsalar ne değişir derseniz hiç bişey değişmez sadece onlara suan duyduğum saygımı artırır.
bu tespiti yapan kardeşimizin yüreğine sağlık.
bu hatunlar çok eğlenceli olurlar. işlerine gelmeyen durumlarda hemen ciddileşip, karışısındakine hayatı zindan etme moduna geçerler. hem de hep haklıdırlar karşı taraf hep bişeyleri eksik veyahut yanlış yapmıştır.
ne zamandır hayatımın kıyısında köşesinde mervelerden eser yok, cidden şimdi farkettim. olsun ya yoklukta seçeneklerde olmaları bile zenginlik.