bugün

Çok kral adam
Fenerbahçe acilen sözleşmesini yenilemeli.
sadece kasımpaşa ve pendikspor maçlarında fenerbahçe' ye verilen tuhaf penaltıları savunan özeleştiri yapmayan bir fenerbahçelinin savunabileceği futbolcu. geri kalan fenerbahçelilerin de kendisine sempati duyduğunu sanmıyorum.
Böyle adamlar senin takımındaysa çok seversin,
Rakip takımdaysa nefret edersin.

(bkz: Hiç şaşmaz)
"çok güzel attı" değil "ordan gol mu atılır lan" dediği iddia edilmiş.

çok da sikimde afedersiniz.

bu arada ikisi de gassaraylıdır.
Sosyal medyadaki himmetsaraylı veletlerin nefret etmesi normal olan futbolcu. Neticede kendi takımlarına gelmedi. Hatta gelmediği gün bunların abdurrahim albayrak denilen laz yöneticisi gitti wp konuşmalarını servis etti sosyal medyaya. Göt yanıkları oradan geliyor. Normalde mert hakan gs'ye gitse aynı hareketleri yapsa köpek meloyu gavat icardiyi savundukları gibi savunurlardı.

Sadece tek hareketi ile bile kudurtabiliyor operasyon çocuklarını.
Bunu her daim taç çizgisindeki müdahalesinden sonra ryan donk tan tırstığı andaki görüntüsü ile hatırlayacağız.
kendisini savunan fenerliyle net futbol konuşmayacaksın. ayrıca mert hakan' ı savunan kişi eminim ki fener' e kasımpaşa ve pendikspor maçında verilen komik penaltıları da savunmuştur.
ben de felipe melo' nun agresifliği ve şamatayı abarttığı zamanlarını savunurken hatalıyım.
beşiktaşlı galatasaray maçı boyunca hakemle ve galatasaraylılara agresif tavırlar sergileyip duran cenk tosun' u savunurken hatalı...
fenerli mert hakan' ı savunurken hatalı...
hatalıyız yani. özeleştiri yapmıyoruz, kulübümüzü körü körüne savunuyoruz. bu konuda ben sorumluluğumu üstüme alıyorum. ama diğerleri almadığı gibi galatasaray' a saldırıp duruyor. sonra da samimiyet bekliyorlar, ben kötü oluyorum.
antipatik bir futbolcudur.
Fenerbahçe’nin vücut bulmuş hali.

(bkz: çirkef).