bugün

Ahahahah reyiz neyle tehdit etti lan bunu kıçı başı çok afedersin ayrı oynuyor kaç gündür.
Sağlıkla falan alakası yok. Bence birilerine mesaj veriyor.
Bu ciddi bir metabolizma, anksiyete veya nörolojik bozukluk belirtisi olabilir.

Dalga geçen yezidin evlatlarının da biraz insanlıktan nasip almasını umuyorum.

Gerçi bunlar kuddusi okkır ın, kaşif kozinoğlu nun ölümüne alkış tutan çakal sürüsü normal o yüzden.
Alman başbakanı ile dalga geçmenin bile sansürlenmeye çalışıldığı tuhaf bir ülke burası.
Yaşlı ve sağlık sorunları varsa bıraksın işi gücü doktora gitsin.
Not:ah reis ah.
Merkel doğu alman dır. Dayanır.
Ekonomisi 200 milyar euro fazla veriyor ama olsun devlet başkanı titriyor amk.
Parkinson hastası olabilir. Hastaya sevinmek bizim kitabımızda yok. Namussuzluk yapıyorsunuz.
reisimizin etkisi işte. titre ey almanya.
kadının endişeli görünüp kendini güçlü durmaya zorlamasına üzüldüm. hayat düşeni sadece Türkiye'de tekmelemiyor.

"Erdoğan'a olsa bayram edersiniz" denmiş. eden olur illa ama yapılmaması gerek. hastalık sevinilecek bir şey değil.
ilk fırsatta sana dönmek istedim. Dönüp kollarında ölmek istedim.
Rte.
merkel her ne kadar rte nin yakın dostu olsa da

gene de, insanların rahatsılıkları ile dalga geçilmez

az insan olun diyecem ; insan nerede diyecekler.

merkel rte nin yakın dostu olmayadı eyiydi.
insanların rahatsızlıkları, dış görünüşü, kendi iradesi dışındaki kusur ve eksikliklerini alay konusu yapmak hiç etik değil. Birisi de demiş ki "hastaysa siyaseti bıraksın". Valla gardaş o zaman bizim meclisi tamamen boşaltmamız lazım. Hem sayın cumhurbaşkanında da tremor var. Mikrofonla Konuşurken eli titriyor.
Yanındaki insanların neden umrunda olmuyor amk. Siyaset ne biliyorum ama bu da fazla.
psikolojisi bozuk onun bu aralar...kocası terketti onu 35 yıldan sonra...ondandır herhalde...
Neden bu kadar olay olduğunu anlayamadigim titremeler bütünü. Kendi ülkemizin bir sürü sorunu var ama türk insanı maalesef yine gözünü dışarıdan alamıyor.
Acil șifalar.