bugün

memelerden tarihe odaklanmayı engelleyen, olayı kaçırmaya sebebiyet veren hatun kişidir.
(bkz: inanılmaz tatlı göğüsleri olan dost)
şirin ve çekici, hatta seksi hatun. gözleri, teni, saçları mükemmel. oyunculuğu da gayet iyi, o dizi için yeterli. iyi birilerinden eğitim almış olsa gerek; elini kolunu nereye koyacağını, nasıl bakacağını çok iyi biliyor. ses tonu da hoş. formunda değil fakat ekran olduğundan daha toplu gösteriyor. memelerine laf yok, oldukça hoştur.
güzel mi değil mi anlayamadığım, belki de bunu çözmek için bilmiyorum ama izlerken odaklandığım bir kadındır ki beyaz ten, kızıl saç için oldukça iyi bir örnektir.
buna güzel değil, hatta iğrenç diyen insanlar neyi beğeniyorlar acaba. bence meryem uzerli, insanların kendisini kıskanmalarına sebebiyet verecek kadar güzel.
aslında kendince bir güzelliği olan, yalnız an itibariyle oynadığı dizide sönük kalan aktristir. sen gidip de saadet ışıl aksoy'la, merve oflaz'la, nebahat çehre'yle, nur aysan'la, selma ergeç'le aynı dizi de oynarsan; kusura bakma, senin muhattabın daye hatun olur gözümün içi.
güzel güzel olmasına lakin eksik birşeyler var hatunda. memeleri bile kurtarmıyor durumu, ı ıhhh
rolünün hakkını verdiği kadar bir o kadar da güzel olan hatun.
deyim * yerindeyse taş hatundur.
rolune yakışan bir oyuncu. yalnız, hürrem çocuk doğurdukça, meryem de şişti valla. gittikçe semirdi maşallah.
sempatik hoş bir bayandır bugün şuan tvde antalya film festivalinde bulunmaktadır.
Türkiyeye gelen rus turistler gibi Türkçe konuşuyordur işin garibi ben bir kaç hafta öncesine kadar bu kadını rol gereği öyle konuşuyor sanıyordum meğer sahiden de türkçesi içler acısıymış. ödül alırken resmen saçmalamıştır 4 kelimeyi anlamlı bir şekilde yanyana getirememiştir. Aylardır ülkemizde ve sarayın göbeğinde olmasına rağmen ne yazık ki türkçede ilerleme kaydedememiştir. kendisine büyük türkçe sözlük, atasözleri ve deyimler sözlüğü ve ilkokul 4ncü sınıf türkçe kitabı hediye etmek istiyorum kargo ücreti tarafımca karşılanacaktır.
Ekranda oldukça iğreti duran oyuncu. Yaşasın Mahidevran.
nur aysanın güzelliği, zarafeti yanında lafı bile edilmemesi gerekendir.
muhteşem yüzyıl dizisinde sürekli uzun elbiseler giydiği için çarpık bacaklarını fark etmediğim oyuncudur.
kim ne derse desin, güzel kadındır. (bkz: beyaz ten kızıl saç renkli göz)
dudaklarının şeklini ve fazla kilolarını da pek takmıyorum doğrusu, kadın dediğin ele gelecek.
ayrıca, ödül töreninde konuşması gayet tatlıydı. ben de dizi için öyle konuştuğunu sanıyordum lakin kız türkiye'de yaşamamış, elbette türkçesi mükemmel olmayacaktır. zamanla düzelir kanımca.
önceki resimlerine baktıktan sonra saçın insanı ne kadr değiştirebileceğini gösteren kişidir.
iyi oyuncu, kötü oyuncu ya da çok güzel çok çirkin orası tartışılır.

hürrem gibi çok ses getirecek bir rolün bu kadar genç ve meşhur olmayan birisine verilmesi oyuncu hanımlarımızı kahretmiştir herhalde.
şişman falan değildir. gayet yerinde bir fiziğe sahiptir, ayrıca çok ta güzeldir.
(bkz: pehlivan)
çok tatlı bu hatun yahu. kadın dediğin böyle olur, böyle olur, böyle olur.
dizinin yapımcılarını takdir etmemi sağlamıştır. zira hürrem sultanın gerçek hayatta ki tablosunda bulunan eblek yüz meryem uzerli' de gerçekten hayat bulmuştur. yapmayın etmeyin efendiler güzellik hiç bu kadar basit olmadı.
konuşturmasınlar, güldürmesinler ne olur.
beyaz show 'da komik şivesiyle bir iki laf söylesin biz de gülelim diye izlenen oyuncu.
söylenilenleri fazla anlamamasından kaynaklanan şaşkın bakışları komik olan kadın.
biri bu tatlı kadına bacak bacak üstüne atıp oturmayı öğretmeli.