bugün

fox tarafından çekilmesi düşünülen yeni doktorlar dizisi.
http://www.youtube.com/watch?v=2qyx9UwGdMY
private practice'in fox versiyonu.
yetkin dikinciler ve vahide gördüm'ü buluşturacak fox dizisi. 9 ekim salı 20:30'da başlıyor.
(bkz: reksan reklam sundu)
(bkz: seni yenecem istabul)
doktorlar reloaded kaçın.
doktorlar dizisindeki zenan karakteri kızıyla beraber bu diziye ışınlanmıştır. diziler arası paralel evrende yaşayan halkımızın kafasını iyice karıştıran durumdur. *
vahide gördüm'ün geçirdiği rahatsızlıktan nemalanmaya çalışan dizi. gerçi vahide gördüm bundan pek rahatsız gibi değil.
Beni hem ağlatan hem gülümseten dizi. seviyorum ya bu diziyi bilmiyorum huzur veriyor izlerken. Denizle Sinan ın arasındaki o güzel elektrik bile huzur veriyor...
Merhaba nalan diye okudugum, kulagima yusuf hayaloglu sesi calinmasina neden olan baslik.
Yeni dogan bebegin soylemek isteyipte soyleyemedigi cumle.
çok tatlı sempatik bir dizidir.
bir de zenan ın transferiyle ilginçtir, zira aa revan dedi, aa suatı anlattı şeklinde halen valla da o zenan diye seyircinin izlediğine inanmaya çalıştıgını görmekteyiz. *
Evet sempatik güzel ve içinde herşeyi barındıran izlenilesi hoş bir dizi.
yayın zamanı pazar akşamlarına alınmış dizi, yetkin dikinciler, vahide gördüm, keremcem falan oynuyor öyle doktorlar tarzı bir dizi.
9. bölümde şöyle bir diyalog geçmiştir.

--spoiler--
hastaneye acil bir trafik kazası haberi gelir. iki araba burun buruna çarpışmıştır. olay yerinde 3 hasta ağır şekilde yaralanır ve iki ambulansla hastaneye taşınır. zenan ilk ambulanstaki hastayı bir takım stajyer doktorlarla alıp, kalan iki stajyer doktora siz burada diğer ambulansı bekleyin der. iki stajyerden birinin cevabı ise: "Tamam canım." dır. (?)

E bu kadar da enseye tokat kıvamına pes doğrusu. Başhekim yardımcısı lan o.
--spoiler--
final yapamadan yayından kaldırılmıştır.
bu dizi için yakılan elektriğe yazık. iyi ki bitirmişler. evet.
Kültür tv'de bir program: https://m.youtube.com/wat...PML4&feature=youtu.be
Seni diğerlerinden farksız yapmaya çalışan bir toplumda kendin olarak kalabilmek savaş ister. Bu bi başladı mı hiç bir zaman bitmez.
Bu yolculuğa çıktığının farkında olan kişi işte gerçek savaşçıdır.Niyetinin saflığını keşfetmesi lazım.
O da şu;
Gönlümün adamı olacağım.Tabi gönlümün adamı olmak demek şu,
içindeki bizi de keşfedeceksin.
Çünkü yaşam bir ekip işi .Gerçekten kendin olgun ve özgün olduğun zaman aileni keşfedersin.Sevdiklerini dostlarını keşfedersin.Ülkeni , insanlığı keşfedersin. Kuşu keşfedersin.
Çiçeği keşfedersin.
Ve
Merhaba yaşam dersin. Ama o senin merhaban olur. Başkasının değil .

Doğan Cücelooğlu