bugün

Siz sanal dostilere bir sual. Gözüme uyku girmiyo nasıl oldunuzu öğrenemediğim günlerde kusura bakmayım.
Bugün Koşturmacalı bir mesai gününü daha yorgun bitirip evde dinleniyor ve çay içiyoruz,iyiyiz yani.
görsel
Sanal doslara yöneltilen bir soru. iyi olmanız cok önemli.
Kötüyuz. Hiçbir zaman gün bu kadar kötü aymamisti.
Hal hatır sorma şeyi.

Beni sorarsanız Şükür iyiyim ölmedim.
iyidir tatlım, sende ne var ne yok?
Bayağı iyi.
Soğuk havaya uyum sağladım sanırım.
merhaba arkadaşlar cümlesinden sonra kanalıma hoşgeldiniz yazmadığı için bu başlığı sevmedim. bye.
Elhamdülillah kardeeeeşş sen nasılsın? normaldi herhangi bir atraksiyon olmadı her zamanki gibi. Monoton bir yaşam tarzına sahibim.
Nazmiye geldi sandım. iyiyiz çok şükür.
Neyi çok istediysek olmamaya yemin etmiş sanki.
(bkz: nazmiye nin geldiğini belli eden başlıklar)
Sanal dostlara bir soru. Makyajım cuk güzel oldu ama çıkmaya üşeniyorum esra erol izliyorum siz napıyosunuz doslarim.
sanal dan sonrasını okumayacak topluluğa nasılsınız diye sormak.
uzun zaman sonra tanımadığın birinden aniden gelen soru.
iyiyim.
Berbat ötesiyim. Berbat. Daha önce bu kadar kötü bir ruh haline sahip olduğumu hatırlamıyorum aa hatırladım. Neyse aklıma getirip daha da moralimi bozmak istemiyorum. Kalkıp akşam yemeği yapacağım annem yok evde. Neyse.
Çık mutlaka bi de onun silmesi var, değsin bari dediğim muhabbetin başlangıcı olan soru (cümle bitti sonunda).
Fena değilim yaşıyorum.
Gün neredeyse bitti benim için sonrası robot hareketlerden ibaret olacak. Umarım bugün tek bir duygu hissederim. Bazı günler içimde tek bir duygu hissedemiyorum ve tüm duygular birden içime dökülüyor. Bu adil değil. Tek bir duygudan yargılanmaya okeyim. Ama hepsinden bir yasayla değil. Bu hiç adil değil.
akşam olsa da eve gidip yatsam hayali içerisindeyim...

(bkz: bi daha içmiycem)
Evet anlatın.
(bkz: bu gece) olmalı!
iyi değilim..
Sanane olan durumdur.
başlığa girmeden nazmiye olduğunu anladım.