bugün

Motorun sesini duymak için bmw.
konfor için Mercedes.
Hepsi için Audi.
mercedestir. mercedes ''klas''tır bmw ''şekil''. mercedes ''çok şıksınız'' dır bmw ''façan yansın karşiiim''.
mercedes olsun 45 model olsun...
şuanda 520d m paket süren birisi olarak mercedes daha iyidir.
(bkz: Bmw ye biniyom)

Arabaya veren qıslar eqlesin.
mercedes tokatlar. klasmanı çok daha farklı. bmw zengin apaçi arabası gibi. evet.
Doğan görünümlü şahin alır.
mercedes'in 1960-70 model araçlarını hala trafikte görebilirsiniz,
bmw'nin henüz 2001 modelleri tarım makinesi olarak kullanılmak üzere kızağa çekilmiştir.
Mercedes orta yaşlı insanlara hitap ederken bmw gençlere yönelik.
mustang varken alınmayacak arabalardır.
bmwye her türden insan binerken mercedes daha kalite kokar. yani mercedes için janti olmak gerekir.
Cla'yı tek geçek insanların hayranı olduğunu bilse fabrikayı kapatır mercedes.

Bmw ise iyidir hoştur. Yıllar önce sattığım 745 ile özletir.
Mercedes e250 coupe cabrio kirmizi

Benim icin net !!
görsel
son 10 yılda 5 serisi e serisini resmen tokatlamıştır e serisi 124 kasadan beri patlayan model yapamamıştır.
görsel

mercedes devrilir. bmw kolay kolay yatmaz.
sürüş zevki olarak tabi ki bmw
konfor falan mercedes.
ikisini de kullanmış biri olarak diyebilirim ki; mercedese binen diğerlerine tofaş muamelesi yapar.

Bmw'nin sürüş zevki güzel ama sadece sürüşü keyifli. Mercedesin her detayında kalite ve konforu yaşarsınız.
1986 yılında Mercedes'in fatality yaparak bitirdiği, son noktayı koyduğu kıyaslamadır.

(bkz: mercedes 560 sec)
http://imgim.com/mercedes-560sec-01.jpg

ayrıca uzun bir süre * mercedes kullanan birini satıp bmw almaya ikna edemezsiniz. çünkü vereceği cevap bellidir.
(bkz: the best or nothing)
bmwye bindim mutlu oldum.
mercedese bindim mutluluktan uçtum.
böyle daha bir klas daha bir konforlu daha bir lüks.
mercedes 40 yas amca otomobilidir.
bmw de o amcanin oglunun.
Yeni modellerini karşılaştırmak için pek donanımlı değilim. Fakat söz gelimi Retro modeller ise bmw her şekilde mercedes'i geride bırakır. Zira bmw'nin eski modellerindeki o keskin çizgiler otomotiv sektöründe bir devri bitirip diğerini açmıştır. Favorim ise e34 m5'dir. Zevkle ve gururla kullanıyorum. Retro sever birisi iseniz Temizini bulduğunuz takdirde ölmeden tecrübe etmelisiniz.
kullanmış biri olarak söylüyorum ölüsü bile daha değerlidir mercedes'in. boşuna dememişler arabalar 2'ye ayrılır mercedes ve diğerleri diye..
yaş arttıkça mercedes'in kazandığı versustur. 20'li yaşlarda bmw, 40 lı yaşlarda mercedes.
BaBa vs Hırçın oğlan.
ikisini de kullanmamış biri olarak söylüyorum, ayağımızı yerden kessin yeter.