bugün

bmw daha jilettir. açık ve net değil mi beyler.
e30lar da tofaş gibi olduğu için mercedesdir.
(bkz: para varsa yancıkta oynar) Sıkıntı yok.
mercedes'in havada karada götüreceği versustur.
amg paket ici murdum deri kapli mercedes havada karada alir.
Murat 124'ün alacağı karşılaşma.

görsel
genç kesime hitap etmesi bekleniyorsa bmw'dir.
fakat yaş 35'den yukarı gitmeye başlıyorsa mercedes daha ağır başlı gösterir.
mercedesin genclere yonelik arabalari cok daha luks cok daha pahali oldugu için insanlar bmwye gider.
Mercedes karınız gibidir verdiğinizle yetinir susar.

Bmw eskortunuz gibidir verdikçe ister verdikçe ister ve bu ona yakışır.
Mercedes yaşlı kurtlar içindir bmw genç çakallar içindir. ikisinide tercih etmem bu sebeple.
Audi nin kazanacağı versus.
mercedes in açık ara alacağı versus. Japonya'da yapılan bir araba fuarına * * * * * * v.s. markaların ceo ları katılmıştır ve bir otelde basın önünde kendi markaları ile ilgili sunum yapacaklardır. demin saydığım ve sayamadığım markaların ceo ları kendi markalarını öve öve bitirememişler sunumlarında. sıra Mercedes ceosuna gelmiş. adam kürsüye elinde ne kağıt ne belge hiç bir şey almadan çıkıp: " sunumum kısa sürecek. sizlere bir soru sormak istiyorum. bu otele hangi marka arabayla geldiniz?" salonda sessizlik. ve daha sonrasında istemsiz bir alkış. otelin otoparkındaki makam araçları arasında Mercedes dışında bir araç yoktur. ve Mercedes ceo su yerine geçer başka bir şey demeden.
ha birde mercedes çi bir dayımın bir sözü vardı mekanı cennet olsun. "mercedes, her zaman mercedes tir".
Üst serilerde Mercedes daha fazla memnuniyet sağlarken 250.000 lira fiyat sınırı altında bmw her türlü alır. Mercedes bile bu durumu bildiğinden malzemeden nasıl kısarım diye Renault a motor yaptırıyor. Bmw ise turbo beslemeli 1.6 benzinli ve 2.0 dizel motorla piyasayı domine ediyor. Mercedes halen arka stopları yeni c180 serisindeki gibi Peugeot benzeri yapmaya devam ederse bmw nin yanına bile yaklaşamaz. Sürüş keyfi olarak da sloganındaki gibi bmw saf sürüş zevki verirken sürücü koltuğu yerine arka koltukta oturmayı sevenler Mercedes tercih edebilirler. Bmw deki m4 ve m6 serisinin muadili Mercedes de yoktur. Cls ancak 5 serisine muadil olabilir. Her iki markadan bir kaç modele sahip olmuş bir otomobil sever olarak yazdım bunları.
--spoiler--

(bkz: aranızda hala bmw diyen hayvanlar var)

--spoiler--

(bkz: mercedes clk-gtr)
http://i.imgur.com/FqJ4BzL.jpg

(bkz: mercedes slr mclaren)
http://i.imgur.com/l8uhyJX.jpg

(bkz: mercedes sls amg)
http://i.imgur.com/ME2UP8c.jpg
kendimi bildim bileli (bkz: mercedes)
mercedes süründürür.
Performans ve yol tutuşu arıyorsanız bmw. Fakat ben konforuma bakarım hız sıkıntı değil diyorsanız (ki performans olarakta iyidir) Mercedes.
Haci murat ve anadol ikisinide döver.
iki alman arabasının kıyaslanması durumudur.
tercihimce mercedes alır. Sağlamlık ve konfor açısından her iki araçta iyi durumdadır, fakat mercedes bana göre bir adım önde.
Umarım bir gün sahip olurum.
heralde mercedes!ama eski kasa ve siyah olacak...
iki alman arabasının kıyaslanması durumudur.
tercihimce mercedes alır. Sağlamlık ve konfor açısından her iki araçta iyi durumdadır, fakat mercedes bana göre bir adım önde.
Umarım bir gün sahip olurum.
Mörsiydez benz'in ayakta, yatakta, koltukta, havada ve karada her türlü alacağı versustur.
her zaman ama her zaman mercedesin önde olduğu kıyaslama. asaleti yeter. sürücülerinin kalitesi bile farklıdır. bmw şahincilerin paralı versiyonudur bana göre. o şahincilerin parası olsa bmw ye; bmw cilerin parası olmasa şahine binerdi. al birini vur ötekine.
bmw siker atar.

merciyi oldum olası sevmem hiç bana hitap etmiyor.
mercedes tabi ki..