bugün

la ziyanın küçük kızı. boyu küçük ama yaptığı orospuluklar bayaa büyük. kaç kere çakır abinin ashabını bozdu. töbe..töbe.. halk arasında "orospu meral" olarak da anılır.
Ziya yilmaz kucuk ve sürtük olan kizi. Annesi gibi fahisenin tekiydi laz ziya'ya gore. Testere necmi'nin kendisini sevdigine inanip asik olmustur babasinin has dusmaniyla. Isi gucu gaf yapmaktan ote gitmeyen asalak insandir.
(bkz: meral yılmaz)
neden orospu, sürtük, iyi ki geberdi dediklerini hiç anlayabilmiş değilim. ne olduysa babasının ilgisizliğinden olmuş. tamam filmin başında orospuluk yapıyordu, sonrasında da testerenin altına yatıyordu, amma velakin hiç suç göremiyorum herhalde benim körlüğüm *.

neyse. testere için gül yüzlü çocuktu bak annesi yüzünden katil oldu, erdalın babası abuzer için çok doğal karakter, laz ziya fena racon kesiyor, ama meral sürtük, erdal orospu evladı deniyor.

ama harbi güzel kadındı. saygılar.
keşke o bölümde testereyle sevişeceğine onu vursaydı da hayırlı bir iş yapsaydı dediğim kurtlar vadisinin orospusudur. tam gerçek aşkı buldum sanarken ölmüştür. tabi onu öldüren de testerenin altına yatmış ve çakırın kemiklerini sızlatmıştır ya... neyse. saygılar.
neden küfrettiklerini mayıs ayında anladım(50'li bölümlere gelmiştim), ama laz ziya da azıcık sevseydi kızını, kızı testere ile yatmaz, kendisine namlu doğrultmazdı.

eee ziya efendi, dün yediğin hurmalar bugün götünü tırmalar. nesrin de olmasa kabri boylamıştın ya. saygılar.
Yalarim diye haykirmamiza sebep olan karakter. Cok ateslidir cok seksidir.
orospuluğu sayesinde ulu kurt tanrıkut süleyman çakır'ın ölümüne neden olmuştur.
çakır'ın baldızı.
görsel
eyşan yokken meral vardı.
görsel
görsel

Necmi'nin hızarını tatmış güzel hatun.

Kendisi yüzünden bahçıvanın 2 baş parmağı gitmiştir.

Başlarda çakır'ın sağ kolu pudra şekeri bağımlısı hüseyin ile aşk yaşamıştır.

Ölümü ise çok sevdiği ablasının elinden olmuştur.
işte o kalçalar
görsel
görsel
Bence gereksiz yere sövüyorlar bu kadına
Evli ve çocuklu desen değil
Yuva yıkan desen değil kimsenin yuvasını yıkmadı
Para avcısı desen o değil ki kendisi zaten zengin bir aileden geldi.