bugün

Küçük penisli erkekler gibi onlarda özgüven eksikliği yaşar ama bi estetik operasyona bakar kurtulması kolaydır.
bu kadar abaza varken yaşanmıcak özgüven eksikliği.
-yavrum seninkiler ney öyle karpuz gibi.
-ney benimkimi hihihi teşekkür ederim.
damacanaya, ördeğe dalabilecek 'insan' dolup taşarken kızın aklına dahi gelmeyecek olaydır. ayrıca;
(bkz: sazan avi)
Sağmal inek yetiştirmelerinin öyle sandıkları mevzudur.
Sarkıyor mu sarkmıyor mu?
aslında bir çok insanda kendinde eksik veya fazla gördüğü bir şeyden dolayı özgüven eksikliği olabilir. bu da ona örnek olarak verilebilir. ancak her kız için de geçerli değildir.
büyük memelilere göre daha az naz yaparlar, siklet farkı olduğundan açığı bir şekilde kapatmaları lazımdır.
Yoo, gayet çatur çutur... Yani öyle bir enerji, bir girişimcilik; demeyün gitsin.
"breast augmentation" ile çözülecek meseledir. Dert etmeyin kızlar, yaptırmak isteyenler benimle iletişime geçsindir.
olası bir araba kazası durumunda hayati tehlikeleri büyüklü göğüse sahip kızlardan daha fazladır. bu nedenle hep bir tedirginlik içindedirler.
Büyük meme ne işe yarıyor aq? köpek ciciği gibi sarkıyor. Iyykk.
Küçük meme candır.
Yumruk büyüklüğünde süngerli sütyeni takınca adriana Lima oluyorlar. Olan erkeklere oluyor boşu boşuna sünger avuçluyorlar.
Aşırı tahtalıktan peyda olan erkeksi özgüven hariç,

Maalesef ki katılmak durumunda olduğum önerme,

Meme mental simge anlamında da, maddi anlamda tüm dişiliktir kızlar. Ve tüm çabanın aksine meme destekli sütyenle kazanılmaz, zira soyunduğunda karşılaşacağın dramın tahayyulü ve dahi farkındalığı seni daha da gerecek, daha da ezecektir.

Bu konuda bence polemiğe gir/memeliyiz.
Ama Gebelik doğum derken büyüyecek hiç üzülmeyin. Olmazsa taktır silikonu geç.

ben dahi bir lookin olarak şu 90d ebatında şişik egomu, ele avuca sığmaz taşar kişiliğimi ve dahi göğsümü gere gere öz güvenini hep memelerime borçluyum. Yoksa yazamazdım bile arkadaşlar. Bu konuda kızlarıma çok şey borçluyum.
"çarşıdan aldım ağustos narı, eve geldim tavla zarı" sözü yerine, emikleyerek yardımcı olmak daha insancıldır. takmasın kafayadır.
görsel