bugün

hani sürüngenler falan vardır ya. onların acaba memeli olmak nasıl lan? yavrularını doğurmak zor mudur ki? her gün her gün emzirmek nasıl bir şey acaba? bi de sıcakkanlı oluyorlar ki sorma azizim. diye kendi aralarında konuşmaları ve memeli olmanın nasıl bir his olduğuna dair çıkarım ve tahminlerde bulunmaları.

ama benim asıl bahsettiğim erkeklerin meme sahibi olmayı merak etme durumu. başlık "kadın memesine sahip olmanın nasıl bir his olduğunu merak eden erkek" olabilirdi. güzel de olurdu.

erkeğin de memesi var ama. öyle meme değil benim dediğim. hani kadınlarda olur ya. betimlememe gerek yok. sanırım ömr-ü hayatında meme görmemiş insan yoktur. herkes en az bir kere görmüştür meme. allah verse de hergün görsek ama olmuyor.

şimdi bazen kadınlar anlatıyor kendi aralarında. sütyen takıyorsun sıkıyor, kopçası sırtına batıyor, biraz daha büyük olsa keşke diye derdi var, koşunca memeler sallanıyor göğüste ağrı yapıyor falan. düşünsene sürekli bir ağırlık var göğüste. kambur ediyo bazılarını bu. sanırım böyle dezavantajları var.

bi de erkekler sürekli olarak memeye kilitleniyor. bunu fatketmeyen kadın yoktur. azcık dekolte yapsan bi dert, yapmasan dert mi onu bilmiyorum. bundan rahatsız olan var, olmayan var mı onu da bilmiyorum.

biz erkeklerde tahta gibi bir göğüs var. ben seviyorum göğsümü. istediğim yerde açabiliyorum. havadan top geldiğinde göğsümde yumuşatabiliyorum, erkek arkadaşlarımla göğüs göğüse çarpışabiliyorum. memnunum göğsümden ve memelerimden.

ama bir günlüğüne imkanım olsa da iki adet kadın memesi fırlasa göğsümden. birkaç gün öyle yaşasam. haaa travestiden farkım olmaz o da var ama benim asıl elde etmek istediğim o göğüslerin haizi olmanın nasıl bir his olduğu.
sanırım her erkeğin hayatında ufacık da bir an olsa merak ettiği durumdur bir çift kadın memesine sahip olmak. o değil de mesela biz erkeklerde olum senin yarrak kaç cm benimki bu kadar diye muhabbet geçmiyor ama kızlarda bu muhabbet geçiyor iyi biliyorum(yani meme konusunda) bizim bir günlüğüne mememiz onların da bir günlüğüne penisi olsa bunlar yine aa seninki kaç cm olayına girerler mi acaba?
pipili olmanın nasıl bir şey olduğunu merak etmek gibi bir şeydir.

(bkz: taş yerinde ağırdır yeğen)
her erkeğim merak ettiğidir. bi de burda yapılmışı var

http://i41.tinypic.com/2ibnj9u.jpg
bütün insanlar memelidir zaten.
kızların pipili olmanın nasıl bir şey olduğunu merak etmesi gibi bir şey. ama merak etmeyin açıklığa kavuşturuyorum hemen: sizin için pipi neyse bizim için meme o. bir fazlalık hissetmiyorsun, o sana ait. yaşayıp gidiyorsun işte. yani hissiyat olarak memenin bir yükü yok, bir durumu yok. asıl yükü manevi. eminim pipi de sizin için böyle. değil mi?
(bkz: adamin basina ne gelirse ya meraktan ya taraktan)
Cok Güzel bir his.