ABD'nin Moorestown kentine bağlı Burlington kasabasında polis müfettişi Robert Melia Jr (38) ineklere tecavüz etmekten tutuklanarak cezaevine konuldu. 2006 yılının haziran ve aralık ayları arasında 4 ineğe tecavüz eden Melia, ineklerin memeleri bana çok seksi geliyordu, dayanamadım dedi. 2004 ve 2006 yıllarında da 3 genç kızı taciz etmekten sabıkası bulunan Melia, 15 bin dolar (19 bin YTL) para cezası ve 5 yıla kadar hapis cezası alabilir. Kefaret ücreti 510 bin doları (659 bin YTL) ödeyemedi.

kaynak: http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=116246,5
(bkz: yok artık lebron james)

gerçi düşündüm de, bizim de köylü gençlerimizin halk baskısı, cehalet, cinselliğin tabu olması, din dogmaları gibi nedenlerden ilk deneyimlerini eşşeklerle sağladığını hatırlayıp o kadar da şaşılacak birşey olmadığının farkına vardım.
adamın tipine bakılınca neden ineklere tecavüz ettiği anlaşılabilir dediğim haber.
etinden sütünden faydalaniyosun da g.tünden ne istedin be hey angut denilesi sapik.
(bkz: penisi güzel diye öküze oral yapmak)
"lan bizim makina mühendisi olmasın bu ?" telaşını yaratan haberdir.
Sahi bi makina mühendisi vardı ne oldu ona?
(bkz: yuh artik)
bunu yapan insan rehabilite edilir mi? psikoloji falan okuyan biri bana bunu söylesin! yok rehabilite edilemezse ki ben böyle düşünüyorum, öldürülmelidir bu adam hemen.
(bkz: hayvansın rıza)
(bkz: atını siken kovboy)
şaşılası durum cinsel sapkınlıkların doruk noktası .