bugün

böyle bir haber gördüm doğru mudur acaba??
Ne şaşırması? Kimse trt yönetimine atanan hilal kaplan kaltağına şaşırmadı ise; Melih bulu atanmazsa şaşırırım. Sadece adı Cengiz holding olmaz da okçular vakfı falan olur misal. Bilal ile ok atmalarını görmek isterdim.

M.b- tamam böyle tuttum.
B.e- öyle değil böyle.
M.b- şimdi oldu mu?
B.e- oldu. Fena değil. Harvard'da okudum ben! Sıfırdan öğretirim, haberin olmaz.
M.b- senin yanında diğerleri sıfır.
B.e- sıfır tabi. Ne sandın! Alırım şehriyar konutlarını.

(Kendimden şu an nefret ettim. Bu ne yav!) :-)
" çok şükür " dedirtti.şimdi onlar düşünsün.
rte nin fotoğrafını paylaşınca mamasını kaptı.
bizim z kuşağı boşuna okuyor. yapıştırın bir reis fotoğrafı storynize okeydir.
muz cumhuriyeti mi burası, olmaz öyle şey... bu kadar da olmaz yani, iyice taşşağa vurdunuz her şeyi!
Melih Bulu Kabe imamlığı görevine atansa dahi şaşırmam. Arkadaşlar gerçekten Boğaziçi’ndeki görevinden alındıktan sonra kendisinin eski foça’da emeklilik hayatı yaşayacağını mı sandınız. O değilde adamdaki cv’ye bak. Boğaziçi’nde rektör holdingde CEO. Ülkemiz hakkında hiçbir şey bilmeyen bir Eskimo gelse muhtemelen bu CV karşısında dut yemiş bülbüle döner.
(bkz: trajikomik)
Var öyle bir şey
bunu zaten sen o başkası sinirden kudursun diye yapıyorlar.
cengiz efendinin melih çapsızının ceoluğuna ihtiyacı mı var.
reis alacaksın diyor alıyor.
Haberi sözcü ya da oda tv'de gördüğüne yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Yakışır. Kendi kendilerine oynasınlar.
doğru ise çok şükür diyerek fakire sadaka verilesi durum.
düşünsenize...
milli eğitim bakanı merkez bankası başkanı olduğunu.
Aklıma cep telefonları için bir oyun hikayesi fikri geldi.

Şimdi bir adam var. Etrafında da binlerce köpek. Adam havlayan her köpeğe zamanında kemik atmak zorunda yoksa o köpek bir yerini ısırıyor ve canı azalıyor. Oyun kolay kademeden zora doğru gidiyor. Bir süre sonra adamın etrafında havlayan köpekler o kadar çoğalıyor ki adam kemikleri zamanında yetiştiremiyor ve tüm köpekler adamı ısırıyor. Adam oyunu kaybediyor.

Nası fikir? Bence tutar.
Sende şirin bir AKP'li olursan hak etmediğin halde 2 ,3,5,6, yerden maaş alabilirsin.