bugün

müziklerini cem özkan'ın yaptığı fakat son 3 bölümdür bolahenk'in "aşk bir rüya" parçasını kullanan dizidir.
o değil de, bu dizideki karakterleri bırak melekler olympos'taki tüm tanrılar gerse kurtaramaz artık, onu anladım ben.
gün geçtikçe abuklaşan bir dizi. bütün karakterler kendileriyle ilgili kararları vermekten yoksun, herkes bir başkasının sözünü dinliyor. lan bu nasıl koşulsuz bir itaatkarlıktır diye isyan edesi geliyor insanın.
bizi (bkz: allah korusun)
kavak yellerine karşı çıkartılan gençlik dizisi. ama bence çok kolpa bir dizi. şu anda en iyi gençlik dizisi için

(bkz: es-es)
birşeye karşı değil 'madem yediler bu çakma gençlik dizilerini bi tane daha lan'
diye yapılmış bir dizidir.
yapım şirketlerine bakılsındır efem.
edit: eksileyen ey kişi çok sevdin sen bu diziyi. *
adını ne zaman görsem, duysam: "e korusun mnkym" diye aklımdan geçen dizi.*
sanırsam dizilere isim bulma hususunda bir sıkıntı başgöstermiştir. olmayabilir de.. belki de senaryoya cuk oturan bir isimdir, olabilir.

fırsattan istifade çağrışım: "dostum bu entrynin her kelimesini tag'leyebilirim."

he iyi dizidir, kötü dizidir orasını bilmem.
amin denilecek duadır..

dizisine gelince saçma ötesidir. en başta ismiyle alakasızdır.
izlediğim bir bölümüne göre; o tarz bir annenin kızının sevgilisi olmasına bu denli ağır bir tepki vermesinin nedenlerini hala anlayamadığım dizi.
(bkz: eylül hocaya tekme tokat dalmak isteyenler kulübü)
kaliteli oyuncular, kaliteli bir senaryo ve kaliteli bir yapım ekibine sahip güzel dizi.
(bkz: sizi allah korusun)
(bkz: bu da sizi korumaz) (bkz: sizi yasa korur) *
üniversitede "hocam sorular zor mu?" ya da "çalıştığımız yerden çıkacak değil mi?" sormak ne ola ki la?
cumaları, show tv'de yayınlanan genclik dizisi.

bir kadın olarak bu dizi sayesinde anladım ki, bir kadın sadece ve sadece başka bir kadından korkmalı. allahın belası eylül sen böyle uyuzluk yaparken ne düşünüyorsun beh. bir erkeği sevgilisinle arasını bozarak elde edersen ne anlamı var bunun salak kadın. seni cok seviyor ya esinle ayrıldıktan sonra geldi sana.
gerçekci bir gençlik dizisi.. olağan durumlar gösteriliyor, türk ailesinde olabilecek durumlar, öyle çok uçuk kaçık bi durum yok yani..hele aynı saatte yayınlanan çiftlik dizisindense tadına doyum olmayan öykümüzdür, samimidir sürükleyicidir, hay bitmeyesice dedirtendir efendim bilginize..
eğer ki kitapdan bağımsız ilerlemeyecekse hanımın çiftliği dizisinin yanından geçemeyecek dizidir.
(#6236306)
isminin neden melekler korusun olduğunu o kadar kafa patlatmama rağmen anlamadığım dizi. hümeyra'nın dizideki isminden ötürü demeyin valla gülerim bak.
''allah korusun'' tadında dizi. *
adının melekler korusun olmasının sebebi bu dizinin bir dönem abc televizyonu'nda gösterilmiş olan let the angels protect her isimli diziden uyarlanmış olmasıdır. yani sorulacaksa ilgili dizinin orjinal senaryosunu yazan big fat carp ekibine sormak lazım.
her yeni bölümle birlikte daha fazla saçmalayıp izlenemez hale gelen "yazık oldu"gillerden bir diğer yapım.
son haliyle "gençlik dizisi" kalıbına girecek hiçbir tarafı kalmamıştır.

bölüm ilerledikçe yaratıcı olamayıp da çare olarak saçmalamayan senaristler istiyoruz.

bir de bu ipek'in her 5 bölümde bir tecavüzün eşiğinden dönmesi gına getirmiştir.
son bölümde yarim istanbul u çalıp gözüme girmeye çalışsa da, her bölümün bir öncekinin aynı olması sıkmıştır.*
o kadar savundum bu mu tesekkürün be demek istediğim dizi. yahu ne bu böyle ne mesajı vermeye başladınız siz. kızlarınızı tek başına istanbula okumaya yollarsanız ahanda ya çocuk peydahlar ya da ipek gibi önüne gelen girmeye çalışıra bağladınız olayı. yapma etme o kadar içten giderken çaktırmadan saçma sapan mesajlar verme be dizicik. *
--spoiler--

ipek bu hafta da geleneği bozmayıp, cinsel tacize uğramıştır.

--spoiler--

(bkz: seyirciyi mal yerine koymak)
eskiden neşelenelim, biraz gülelim, eğlenelim diye izlenen bir diziyken, şimdi yaprak dökümü'nü bile aratacak felaketlere ev sahipliği yapmaktadır.

- esin'in down sendromlu doğma ihtimali bulunan çocuğu.
- sürekli ağlama krizlerine giren esin.
- her gittiği işten kovulan ipek.
- her yerde tacize uğrayan ipek.
- bıçaklanan salih bey.
- kaçırılan ipek.
- ikide birde kendilerini karakolda bulan ipek, annesi.
- babası intihar eden ve salak annesiyle, gerzek kızkardeşine bakmak hem de okumak zorunda kalan barış.
- para için ahlaksız teklifi kabul eden özgür.

senaryoya küçük emrah'ın da dahil edilmesi uygundur.