bugün

Fenerli olmasa iyi insan aslinda.
ben de sizi seviyorum lan valla bak..

(#43697282) şu entryi yeni gördüm iyi mi. lavandula nickli arkadaşım kusuruma bakmasın özür diliyorum. üstünden aylar geçmiş yardımcı olamamış oldum. görsem mutlaka mesaj atar ilgilenirdim emin olsun..

mesajlarım yaklaşık 4 senedir sadece arkadaşlarıma açık. çünkü buradaki birçok yazar mesaj atıp küfür edebileceklerini, hakaret edebileceklerini zannediyorlar. ve bunlar laftan anlamayan arkadaşlar maalesef. küfürle karşılık vermedikçe anlamıyorlar anlatmak istediğini. o da bize uymuyor o yüzden kapalı mesajlarım. ancak entrylerim yoruma açık. bunu da mesaj ile ulaşamayanlar ( takip etmeyen-etmeye değer bulmayan yazarlar yani ) için açık bıraktım. yani herhangi bir entrymin altına yorum yazarsanız bana mesaj gelmiş gibi bildirim geliyor.
Dolaması meşhurmuş.
(bkz: tanırım iyi çocuktur)
sözlükteki en adam gibi adam kişilerden biridir.
Fenerbahçe trollüğü yapan yetkili.
yetkiliden medet ummak.. ya Rab bu ne çaresizliktir.. Allah kimseye vermesin. bu arada üzmek istemem ama umduğunuz medetler yetkililerde maalesef yok.

ps: eskiyetkili
hanımefendiciğim mel mel bakan gibsonı sadece arkadaşlarından mesaj alıyor diye eleştiriyorsunuz ama siz de onun gibi yapsaydınız şu an şikayet edecek bir şeyiniz olmazdı.
bu sözlükte herkes taciz edilmekten rahatsız. bu yüzden özel mesajı sınırlıyorlar. siz terbiyesiz bir herife cesaret vermişsiniz. daha ilk mesajda taciz ettiği halde engellemeyip devam etmişsiniz. mel mel gibson ne yapsın. internet kablolarından atlayıp herife uçan tekme mi atsın?
sözlükte moderatör yok ismail almış başını gitmiş. yetkili sıfatından ne bekliyorsunuz amk.
Gram sevmem, yetkili olacak son kişidir.
yetkilimsi.

(bkz: #43697244)
bu entrymdeki durum için mesaj attım kendisine. çünkü nickaltı girdiğim yazardan (anto) iğrendim, mel mel'den yol göstermesini istedim. essy'e yazacaktım ama izinliymiş. sözlükte zaten yetkili yok, şikayet var'dan şikayet ediyorsun sonra kapı duvar.
ne mi oldu?

"mel mel bakan gibson sadece arkadaşlarından mesaj alıyor!" uyarısı çıktı.

ya siz iyi misiniz acaba? yetkili oldunuz diye alkışlandınız bilmem ne, başlıklar açıldı iyi dileklerde bulunuldu ki çok hoş bir davranış olduğunu düşünüyorum.
sonrası?

ben size (yetkililere) ulaşamıyorsam, bir sorunumu anlatamıyorsam sizin o sıfatla ne işiniz var, nolur anlatın bunu bana.
o kadar anlamsız ki.
e benim zaten bir şey yapmaya yetkim yok deniliyor hadi eyvallah ona da bir şey diyemiyoruz. ee? ne olcak o zaman?
modlar zaten leyla. burda gelinsin bana ya da başkasına alenen küfürler edilsin bilmem ne. sonra iki tarafa da çaylak atılsın. oooh mis gibi problem çözdük.

uludağ sözlükten zaten bir şey beklememek lazım da işte... belki biri bir şeyin farkına varır diye boş boş yazıyorum. şimdi çaylak olurum. hadi hayırlısı.

saygı ve "arkadaşlarından mesaj alıyor" ile.

edit:
haklısınız. özel mesaja kapatabilirim hesabımı ya da cevap vermeyebilirim. bu konuda hatalı olduğumu kabul ediyorum ama benim maalesef huyum böyle. sokakta suratıma bakan kediye köpeğe bile laf atar cevap veririm ben.
ama sırf cevap verdim diye bu kişi bana bu şekilde bir saçmalıkla gelemez. hâlâ pişkinlikle davranabilecek çiğliğe sahip birisi. cesaretlendirme ya da kuyruk sallama gibi bir durum söz konusu değil. bahsettiğim kişiyle duvara konuşur gibi konuştum, flörtleşme vs. gibi bir durumum olmadı. keşke mesaj ss'lerini atabilsem ama bunu yapamıyorum.

ayrıca mel mel'in ninjalığını kullanıp bir şey yapmasını beklemiyorum. sadece ulaşılabilir olmasının onun yetkili sıfatı için gerekli olduğunu düşünüyorum.
sevgiler.
Sinir sisteminin inşaat demirinden yapıldığını düşündüğüm kişi.

Şunca yıldır bırak ana avrat sövmeyi,daha birine bir kırıcı laf ettiğini görmedim.

Sinir bozucu bir sabır.
Adam gibi adamdır. En sevdiğim yetkilidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar