bugün

inşallah yarışmaya dahil olur. Aşırı doğal.
Yarışmaya dahil olmuş değişik komik bir tip.
"Aksanını yerim yia" tepkisiyle seyrettiğim tatlı , sempatik yarışmacı.
Gönüllerin erkeklerini çarşafa çevirmiş yarışma. Bu günkü oyunda muhteşemdi. Ödülün kazanılmasında payı büyük. Bravo böyle devam.
Bugünkü oyunda kendisinden beklenmeyen performansı gerçekleştiren şahıs. inşallah eski kötü oynayışlarına geri döner.
oyun başladığı anda londra kürdü gibi çığlıklar atması , adeta tarlası yanmış emmi çömelmesiyle kendini yerlere atıp daha parkurun başında hadiiiii , goo gooo , bastırr yeahhh diye anırması acilen yasaklanmalı.
Olum şu adamı defedin artık.
Bunun sesi yüzünden Survivor izleyemiyorum.
Bağırmaktan başka bildiği halt yok.
Survivor 2016 yarışmacısı. Kenarda ulumasıyla ün yapmıştır. Soyadını merak ettiğimdir. Sevmem kendisini.
Boş bir yarışmacı. Evet.
ne bağırıyon diye çıkışırdım kesin orda olsaydım eğer benim televizyon başında sinirlerimi hoplatıyorsa ordakilere sabır dilerim.
gırtlağından sıçan adam. kafam şişti lan şunu biri uyarsın bağırmasın artık ya.
ba ba ba ba ba ba helal sana gardaş yes yes go go see you later uuuuu iieeeeyy

diye bağıran sörvayvır 2016 yarışmacısı.
Bu atakan'la olan durumu Spartaküsteki argon'un yancısı naser gibim sanki. Bilemedim.
--spoiler--
türkçem pörfekt değil
--spoiler--
ünlüler adasının tarzanı. adam ya bağırıyor, ya şortunu çekiştiriyor, ya da kazanan takım arkadaşının memesini avuçluyor.
sadece o yarışırken seviyorum onu çünkü depaaarrr ouccchhh diye bağırmıyor en azından yarışırken.
acun düdüğü çalar çalmaz eaaaaaaa diye bağıran tip.
Oyunlarda arkadaşı yarışırken "bam bam bam bam" tarzı bir şeyler söylüyor neden bir anlam verebilmiş değilim.
bu dünyaya bağırmaya gelmiştir.

ben böyle bir insan görmedim, bağırmadan yapamıyor.
Başlarda sempatik gelse de şu aralar çıkardığı maymun sesleriyle gıcık eden yarışmacı.

Ulumaya başlayınca şartelleri indiresim geliyor.
sesiyle, fiziğiyle tam bir gurbetçi örneğidir.
"rapido rapido yeeeeeap"
"helal gardaş"
"see you later"
sözleriyle tanınan survivor yarışmacısı.
Ağtıkaaaan şampüüüün!
Helal gardaş. Hadi gardaş bam bam bam bam.
Gereksiz isimde biri ve vasat yarışmacı.