bugün

(bkz: tu kıs kıs kıs)
birisi sene başından beri itlik yapan, diğeri onunla maytap/dalga geçen futbolcudur.
taşak geçen ve geçilen.
öncelikle; (bkz: entry yazarı ilgilendirecek derecede subjektif)

felipe melo'nun sevinme tarzı, kendini veya galatasaray taraftarını gaza getirmek amaçlı olabilir. ya da adamın sevinme tarzı odur lan, sanane? sen böğürerek seviniyorsun, melo o biçim seviniyor.

bir fenerbahçe oyuncusu da çıkıp, bir bacağını kaldırıp işiyor taklidi yaparak, kötü bir espri anlayışına sahip olduğunu ortaya koyuyor. takım arkadaşları da, "kuçu kuçu" hareketi yaparak eğleniyor. yapmayın lan, kocaman adamlarsınız. yeminle komik değil.
biri domalıp üstüne birde bacak kaldırarak uygun pozisyona geçer diğeri gol sevincini çıldırmış pitbull hareketleriyle yaşar.
Kangalmış pitbullmus dıye konusuluyor ama anlamadıgım bırsey var.
Bu mehmet topuz'a takım ıcınde zaten kangal denılıyor. cunku bu adam cok fanatık bır sekılde kangal hastası hatta bılmem kaç tane kangal kopegı var bu adamın. Inanmayan bırılerı cıkarsa arastırsın azıcık veya bana soylesın ben gosterıcem kangallarını.
Takımın en esprilisi Mehmet Topuz.. Arkadaslarıyla anlasan, şakalasan, aılecek gorustugu falan fılan zaten bunları yazmama gerek yok Youtubeye fbtv takım otobusu yazmanız ve deplasman sonraları takım otobusunde kım neşe kaynagı anlarsınız, neyse..
Meloya Pıtbull dıye dalga gecme olayı yok ortada sadece mehmet topuzun lakabı var ortada ve bunu fenerbahcelı olmayanlar veya fenerbahceyı fazla tanımayanlar bılmıyorlar malesef.

Yanı burda yanlıs anlasılcak veya kıyaslama yapılacak durum yok, sadece takımın kendı arasında olan bır muhabbetı yıne her zaman oldugu gibi insanların yanlıs anlaması.

Zaten nerde Fenerbahce var, nerde fenerbahcenın bır galıbıyetı var orda sscma sapan nedenlerden sevıncımızı kursagımızda bırakan olaylar, bu hep boyle.
melo köpeklik yapınca gülen gs taraftarı onunla taşak geçen topuzu köpeklikle suçlamış. bu ne perhiz ne lahana turşusu efendim anlamıyorum ben.
gençler ve kafalarına göre takılıyorlar işte. ortak payda bu.

futbolu tatsız, tuzsuz bir ortama çekmenin alemi yok.
birilerinin meloya pitbull'un da bir köpek olduğunu ve köpeklerin de temel ihtiyaçlarının olduğunu hatırlatması gerekiyordu.