bugün

her akşam muhakak bi tartışma programında yer alan adam.
bunu niye o kadar çok çıkartıyorlar anlamıyorum adam her programda aynı şeyleri söylüyor.
bide ikide bir kürt üm demez mi ben utanıyorum a.q

(bkz: mehmet metiner bir daha tv ye çıkmasın kampanyası)
ayar yemedigi bir Okan Bayulgen kalmasin diye canli yayina baglanip sahsina ozel ismarlama ayar isteyen aslanlar gibi eeeaaaarrrrkeeekkkhhh...
an itibariyle okanın programına bağlanıp, sohbetin amına koymuştur..

zaten hiç haz etmem kendilerini, yalaka adamın tekidir..
bu gece canli yayinda okan bayulgenden zilgiti yedigi gibi siktir olup gitmis olan anguttur kendisi.
*
yüzündeki ifade 'dünyaya geldiğim güne lanet olsun' gibisindendir. Töbe töbe, Allah'ım affet beni.
az önce nagehan alçı ile programın izlediğim bukelemun krakterli dönek mi dönek yazarımsı insan .Akp ilgili her eleştiriyi ama onlar öyle yapmak istemiyorlar ki.Akp bütün heykeller ucubedir demedi ki.sadece bu heykel ucube dedi.eğer deseydi bütün heykeller ucucedir o zaman akp sanat düşmanıdır diye bilirdik diyen insandır bu arkadaş.

ben söyliyim eğer akp bütün heykeller ucubedir.senin ananda da angelina jolie dir dese hemen kıç yalama moduna gecip akp öyle demedi ki daha güzel heykel yapın benim anamada iltifata bulunda recep tayip erdoğan der.
dönekliğin ve yalakalığın ünlü kalemşörü.
omurgasızlığın ete kemiğe bürünmüş hali.
suikastten son anda kurtarılan kişi olduğu iddia edilen kişi.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25182181/

eğer beyfendiyi pkk gerçekten öldürmek istiyorsa,
a) başka bir kişi daha görevlendirecekler ve öldüreceklerdir veya
b) mehmet metiner'i tv'lerde daha fazla göremeyeceğizdir.
arada televizyonda gördüğüm adam. hangi sıfatla çıkartıyorlar programlara anlamış değilim. ibret olsun diye falan herhalde?
akp borazanlığı yapmakta sınır tanımıyor.

mehmet metiner: pkk tehdit ediyooooor, şiddet yapıyooooor
muhabir: kck operasyonu hakkında ne diyeceksiniz?
mehmet metiner: kem küm, ehem öhöm
muhabir: seçim barajı ne iş?
mehmet metiner: ehem öhöm, kem küm

chigano: kaybol gözüm görmesin seni lord of the yalaka seni!
kendisi için söylenecek en güzel söz ne idüğü belirsizdir. zira pkk tehdidi altındayım deyip zamanında hadep genel başkan yardımcılığı da yapmıştır. onlardan birini mi tehdit edecek pkk? başkanın yılmaz savunucusu olması zaten her görüşte kendisine bir antipati beslemeye yeter de artar bile. kısaca olmasa da olur diyebilecek biri.
pkk üzerinden kahraman olmaya çalışan ve her akp li gibi haybeci olan besleme kalemşör.katıldığı her tartışma programında zavallıca akp savunması yaparken karşıtlardan ayar üstüne ayar yiyip ayar dümbeliği olan ayarsız.
zamanında kendisiyle ilgili olarak yazdıklarıma ek olarak an itibariyle tv8'de katılımcılar tarafından * yerin dibine sokulan insandır. çevremdeki ak partili dostlarım bile inşallah adaylığı kabul görmez diyorlar. acayip bir model kendileri.
şahsiyetini akp de temsil eden kürtümsü.
akp'den milletvekili aday adayı.

şimdiye dek katıldığı tüm tv programlarında "akp'yi savunmuyorum" minvalinde cümleler kurduktan sonra akp yıkama-yağlamacılığı yaptı. ki, -muhtemeldir ki- bundan mütevellit milletvekilliği şansı yakaladı.
e be benim mehmet'im, yetmedi, metiner'im. ben şimdi nerden inanayım senin kişisel tarihçende akp'yi değil de demokrasiyi savunduğuna?
akp borazanı olduğunu senden başka herkes bilirken, neden kendinden gayrısını gerizekalı zannedip "ben akp değil demokrasi savunucusuyum" deyip, aslında zannının tam tersini tescillersin?

son olarak;
"tayyip erdoğan uygun görürse emir addedip uygun gördüğü yerde çalışırız" cümlesi var ki, sağ ideolojinin lidere köpek sadakatinin en sağlam göstergelerinden birine örnek teşkil eder.

şahsa; (beni okur bilirim)
adıyamanlı olmak kürtlerin oyunu tırpanlamaya yeter mi?
şerefli bir adamsan mümkün, yoksa ı-ıh!

kaldı ki, eğer meclise gireceksen seçim barajı sayesinde olacak, biliyorsun.
çalıntı oylarla, haketmediğin oylarla parlamentodaysan akbabasın, bunu da biliyorsun.

şimdi aç kanatlarını, ve halkının tepesinde daireler çiz!
akp'nin 12 haziran seçimlerinde adıyaman'dan milletvekili adayı olmuş.
milletvekillği şimdiden hayırsız olsun.
(bkz: kralın soytarısı)
hani bazı insanlar vardır, bi bakışta anlarsın ne olduğunu.
aha işte bu adam da onlardan.
her kanala çıkıp ''ölümüne akp'' diyordu...

bu güç nerden geliyor diye düşünülüyordu...

akp'den milletvekili adayı olunca gücün pensilvanya'dan geldiği anlaşıldı.
11833 reklamının bir sonraki yüzü, marka değeri.
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
(bkz: adıyaman)
"siyaset insanın kendisine yakışanı giymesidir" diyerek akp'den yalaka, pardon milletvekili adayı olmuş.
olsun.

lâkin bu adamın kendisine ne yakıştığından haberi yok!
lan paytak! o boyla duble paça pantolon tercih edilir mi?
penguenin ördeğe benzeme hırsına yakın bir azim sözkonusu sanırım.

haa, bir de şu var;
an itibariyle ntv'de morarıp durmakla meşgul.
program moderatörünün sorduğu soruya cevaben ilkin uzun uzun yutkundu, sonra da "sizinle mi tartışacağız" dedi.

düşen insanlara gülmek huyum değildir ama, bu zevat her düştüğünde kahkahanın amına koyuyorum.

takığım sana m.m.(1)

(1) mehmet metiner'in kısaltması. "meme" şeklinde okunuyor fakat asıl işaret ettiği "meee meee"dir.

final tanım: akp koyunlarından olmaya aday.
bunun yerine adıyaman'dan kahtalı mıçı aday olmalıydı.
en azından hemşehrilerinin kafasını sikmez, mitinglerde birkaç şarkı patlatıp kulak pası alırdı.