bugün

ne zaman görsem "biyerden tanıdık geliyor" dediğim oyuncu arkadaş.
leyla ile mecnun'da harikalar yaratan dil tarihli oyuncu.
leyla ile mecnunun hidayetidir. ayrıca sahnede görülmesi gereken canlı performansı sağlam olan oyuncu.
--spoiler--
ben cihan ercan, angaralıyım.
--spoiler--
her ne kadar angaralıyım dese de* aslen adana'lı olduğu bilinmektedir. Ayrıca sanırım ön adından hoşlanmamakta zira jeneriklerde hep cihan ercan olarak yazıyor ismi.
leyla ile mecnun ve ben de özledim'in en gereksiz karakteri. çık git artık ya. virüs gibisin arkadaş!
şu an okan bayülgen'in gereksiz programında 2. uzun metraj canlı yayınına çıkan güzel insan.
twitterdan bugün konuştuğumuz, ama gayet haklı sebeplerle takip etmeyen,mesajlarını sonra silen, ekran görüntüsü almadık tabi ki öyle istiyorsa öyle olmalı, -adamlar az kendi dünyalarında kalsınlar-, kardeşim benimli, canımlı konuşan, tanımasa bile, dünya tatlısı adam. sevdim ben gayet de iyi adam. varsa oyunu vs yakın zamanda bir uğrayalım. sorduk bakalım onu da ama faceten diğere düşmüştür. onun canı sağolsun.
edit : bitanesin ;)
samimiyette çığır açmış on numara oyuncu.
Nokta koymak istediğimiz adam. Nokta ya bildiğin nokta. Hani bir bitiriş bir son bir can. Ya bu adam önceki hayatımda kesin canım falandı benim. Bi de şey var, Deliha'da döktürmüş, bi sahnede beraber ağladık kendisiyle, nokta.
gayet sevilesi ve samimi bir kişilik. fakat şu an oynadığı dizi neden diye sormama vesile olmuştur.