bugün

Şüphesiz ki zamanında gazetelere manşet olan fantastik olay. tabii o dönemlerde memintolar böyle alenen gazetelere basılabiliyordu. soldaki de annesi nazlı ılıcak. viski içip tef çalıp eşlik ediyor. şappi şappi.

görsel
Üstünü çıkarmakta zorlanmış işte kızcağız iyi niyetle de üstündekini çıkarmasına yardımcı olmuş. Hemen de art niyetli düşünün zaten.
çok yardımsever bir kişiliği olduğunu göstermektedir, evet.
akabelilerin çoğu böyle,

kaymağı sıyıranlardan bahsediyorum.

kıçına don alamayıp da

ölürüm reyizim için diye anıran eşşek takımından değil,

bunların çoğunun yaşadığı hayatın

bu akabelilerle alakası yok.

vur patlasın, çal oynasın.

menfaatleri icabı

kapacakları ballı ihaleleri düşünerek de

ara ara

ööööö lürüüüüm reyiziiiiiimeeeeeee

türküsü.
tüyü bitmedik yetimin hakkının masalarda çarçur edildiği görüntüler.

tek bir işlemde 129 milyar liraya alınan arsanın 359 milyara ilksan'a kakalanması ve tek hamlede elde edilen koca bir servet(93 yılının döviz kuru üzerinden hesaplayın 20 milyon dolardan fazla) ve bu yolsuzluğa "verdimse ben verdim" diyen liderlerin sahip çıkması...
(bkz: ilksan skandalı)

işte o dansöze striptiz yaptırılırken harcanan paralar bunlar.

tüyü bitmedik yetimin hakkı. garibin gurebanın parası...

fakat ne garip ki çalanın çırpanın, terörü destekleyenlerin hayatlarında bir değişiklik yok.
onlar hala aynı hayatı yaşıyorlar.
yalılarda oturup lüks yatlara biniyor, avrupa jet sosyetesi ile çılgın partilerde boy gösteriyorlar.

biz ise ay sonu sigorta primlerini ödemezsek banka hesabına bloke koyulur mu, çekimiz yazılırsa ticari itibarımız zedelenir mi, motorlu taşıtlar vergisini kredi kartına taksit yapıp mı ödesek falan diye düşünüyoruz...
Nazli nın ki birazcik hamile mevzusu. Bilen bilir.
SiYasal islamcılarda sıradan bir gün.
peygamber efendimiz de boyle yapardi der. millet de ha iyi der gecer.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar