bugün

artık kalmamıştır zannımca . gencide yaşlısıda bıkımıştır .
belki de içinde bulundugumuz nesildir. benim ortaokul çağımda televizyonun belki de en büyük olayı mehmet ali erbil'li, tuğba özay'lı çarkıfelek'ti. akşam yemeği sofrasında hemen her evde tvde çarkıfelek açılı olurdu, ibrahim tatlıses vs. gibi ünlüler konuk olurdu. ibrahim tatlıses ünlü harflerle ünsüz harfleri kağıda yazmış olarak katılırdı programa vs. vs. vs.

sonradan boku çıktı tabi, mehmet ali erbil onun bunun kucağına oturmaya, eşekler gibi anırmaya başladı, bu nesilin de zihniyeti değişti. artık soytarılık prim yapmıyor.
zavallı nesildir. içeride üst üste,yanyana,altalta duran çeşit çeşit kitap varken zombi gibi televizyona gitlenmiş yitik gençliktir.
haklarında acımasızca eleştiriler yapılan nesildir. ben şahsen yapmacık, sert, zeki ve cool gözükmek için kendinden taviz veren, canlı yayında kendisini izleyen binlerce seyircinin önünde rolünü çok güzel oynayan ve bu başarısının ardından orgazmların kralını yaşayan birinin sunduğu programı * izlemektense kendi gibi davranan ve izleyicilere hiç birşey kanıtlama çabası gütmeyen mehmet ali erbil'in çarkıfeleğini izlemeyi tercih ederim. bunun sonucunda bana ister andaval desinler ister vebalı desinler, çok da fifi.
kız: ya olmaz dedim tatlım, şu an sevişemeyiz.
erkek: dobrovski etme lan adamı.
kız: ama aşkım ya,, iyi peki, tamam da ne zaman olacak o iş?
erkek: parmaktan sonra.
kız: nasıl yani?
erkek : başş şağım benim gel hele az.
espri yağtığını zannederek insanlarla taşak geçmenin marifet olduğunu sanan nesildir.