bugün

real madrid'in mardin in bi ili olduğunu zanneden adam
emin çölaşan'ın fena haşladığı şey.
başbakan erdoğan'a yandaş medya atv'den ve ali kırca'dan daha iyi sorular yöneltmiş fakat sorunun arkasından içine bişey kaçmış gibi hareketleriyle ve kahkahlarıyla soruların amına koymuştur afadersiniz. ne var oğlum bu kadar komik anlat da bizde gülelim demiştir izleyicilere. soruya iyi başlıyo diyorum ki hah tamam yok arkadaş olmuyo.

bu adam amerikalarda yıllarca gazatecilik yapmış, başkanlık sistemini ilk defa duyuyomuş ki şaşırıyor. başbakan'ın verdiği her cevapta tatmin oluyor. yaa öyle mi tabi eheheeh. güvenlik görevlileri yumurta atan çocukları eşşek sudan gelen kadar dövüyor heheheh bunda gülüncek ne var amk.

uğur mumcu, taner kışlalı gibi gazetecileri mumla aratandır. bu akşam tam anlamıyla sıçmıştır.
başbakana beyefendi diyip duran gazetecidir. *
sabetaycıdır ve türkiyedeki en ayarcı gazetecidir...
dün gece başbakana yıkama yağlama servisi sunan adam. gelinlik kız gibi sürekli güldü. güya yılların gazetecisi ulan insan bir tane de adam gibi soru sorar. kılıçdaroğlu kanaltürk'e çıktığında chp'li belediyelerin yardım olarak kaç para verdiğini bile sordular. m.ali'nin her sorusu belçika maçında arda'nın verdiği asist gibiydi. al da at gibisinden. heyecandan yaptığı gafların da haddi hesabı yok.

"sizi balkonda görmek istiyoruz." * *
"hopa'da ölen öğretmeni daha sonra aradınız di mi?"

birand yorumluyor köşesinde asıp kesmekle olmuyormuş demek.

yıllarca amerika'da yaşayıp, başbakan "başkanlık sistemi iyi, denetimler çok sık." gibi bir şeyler diyince,

ooooooouuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv başkanlık sisteminde öyle mi oluyor, denetimler artacak demek ki dedi. yuh ulan dedim.

ve birand televizyonda senin yerine utandım be.
ilerde elleriyle kollarıyla kendisini anlatmasını beklediğim gazetecidir.
(bkz: 32 gün)
varya mehmet ali birand sana sesleniyorum.

adamsın adam. korkmadan cesurca ama uslup bozukluğuna bayalığa mahal vermeden sözlerinle dövdün adamı helal olsun sana bundan her akşam sendeyim dostum.

m- eeee şu mikrofon teli çıkmış ceketinizden de çok çirkin gözüküyor onu bir düzeltebilirmiyiz
m- sagolun beyfendi.

sağolun beyfendi mi çirkin mi gözüküyor vay anasını çok güldüm lan .
dün gece çok heyecanlıydı ve mutluydu..sanırım başbakan bunca programa çıkma teklifinin arasından kendisini seçmiş ondan..
ali kırca, reha muhtar, korcan karar, abbas güçlügillerden.
eğer yaşarsa bundan 20 yıl sonrada ben 2011de yanılmışım recep tayip erdoğanın diktatörlüğünü o zaman farkedememişiz destek vermişiz diyecek adamdır.
kim bilir başbakan konuşurken durum tespiti yaptık derken içinden ne geçirmiştir çok merak ettiğim andır.
darbelere hep destek verdi. bugün de sivil darbecilerin yanındadır. ilkesizlikte istikrarlıdır.
yavşaktır.

rte'ye 12 haziran da balkon'a bekleriz demiştir.
yerel seçimlerde kılıçdaroğluna inşalah kazanacağız demiştir.

başkanlık sistemini ooouuuuvvv denetim acayip artıyo öyle mi gibi tepkiler vererek yıkama yağlama yapmıştır. jöle kafadan hiç bir eksiği yoktu dün akşam.
demirkırat, 12 mart ve 12 eylül belgeselleri herkes tarafından mutlaka izlenilmesi gereken yazar. hatta okullarda ders niteliğinde okutulmalıdır.
an itibariyle twitter'da cuneyt özdemir'e karşılık vermektedir.
görsel
(bkz: mehmet ali birand vs cuneyt özdemir)

http://twitter.com/#!/mabirand32gun
başbakanla yaptığı röportaj çok konuşulunca sonradan tekrarını izledim ve sorduğu şu soruda dondum kaldım "o ölen öğretmeni sonradan aradınız herhalde değil mi?" daha ne denebilirki.
bizim muhalifleri baya bir rahatsız etmiş kişi.
o bu değil de yaşını göstermeyen adamdır. 70 yaşında ama tayyipten genç duruyodu adam.
An itibari ile medyanın görevinin yönetimleri eleştirmek olduğunu söyleyen kişidir. Anaakım medyanın nasıl işlediğinden ve şu ünlü 'süzgeçlerden' haberi mi yok yoksa kötü niyetli mi bilemiyorum. Benim bildiğim medya devletin ideolojik aygıtlarından birisidir.
(bkz: louis althusser)
70 yaşındaymış.terörist başıyla çekildiği fotoğrafları aklıma getirince bir kaşık suda boğasım gelen şahız.
manevra kabiliyeti yüksek insandır.
Yıllar önce KKTC Devlet Başkanı Rauf Denktaş, Rum lider Klerides ile Birleşmiş Milletler gözetimindeki görüşmeler için New York taydı. Talat da Başbakan. Gece Birleşmiş Milletlerin karşısındaki otelin barında gazeteciler toplanmıştık. Biraz sonra Denktaş da geldi ve hepimizi selamladıktan sonra Birand a "Ne haber Karen Fogg çocuğu" dedi. Mehmet Ali gülerek neden bana öyle dediniz diye sordu. Denktaş, "Sana o... çocuğu diyemediğim için" yanıtını verdi.

http://www.yg.yenicaggaze...zargoster.php?haber=18617
haber bültenin sonundaki en çok tıklanan videolara hayran haber spikeri.
seçim sonuçları ile alakalı haber sunarken vtr anonsunda ak parti genel merkezi diyeceğine "akmerkez" demiş olan sunucu.