MEDYapım adlı yapım şirketinin sahibi Fatih Aksoy tarafından mehmet ali ağca'ya dans yarışmasında jurilik teklif edilmesi durumudur. para hırsının, tüm insanı duygularını yok ettiği fatih aksoy isimli şahıs gelen tepkiler üzerine, Böyle bir teklifin neresinde sorun var, anlamadım. Ağca'ya dans yarışmasında jüri üyeliği ve bunun karşılığında 500 bin dolar teklif etmedim. Ağca'nın adı şirkette yarışmacı olarak geçti. Yapacağımız dans yarışmasında yer almasında bir mahsur görmüyorum demiştir.

http://haber.sol.org.tr/m...a-is-teklifi-haberi-23359

Ha bana kalırsa katil ağca o dans yarışmasına yarışmacı olarak katılsın. O sıfat ile ajdar'ı gölgede bırakacağı kesindir. o da olmadı dans arasında gösteri yapan ponpon kız kıyafetleri giyerek dans etsin.
papa kılığına girip karşısında ölü dansı yapsam bana kaç puan verirdi acaba?
apo'yu da yetenek sizsiniz yarışmasında yarışmacı olarak görülmesiyle eş değer taşıyabilecek bir durum.
tamamıyla ticari kaygı kaynaklı bir olaydır. fatih aksoy'un kaypaklığının da bir göstergesidir ayrıca.
bu ülkenin aydınına suikast düzenleyip öldürmüş birini, medyanın ,toplumun tarihini ve değerlerini hiçe sayarak malzeme olarak kullanmaya çalışması ve bunu önemli bir sorun olarak görmemesi durumu.
lan doğru kıvır götünü, sıkacam haaaa!!! gibi yorumlar görebiliriz kendisinden.
-iyi dans et, topuklarını sıkmiyim.
(bkz: sanatın içine tükürmek)
(bkz: yeni medya maymunu mehmet ali ağca)