bugün

istifa etsin diye iki gün öncesine kadar bastıran gsliler tarafından istifa etmekle suçlanan adam. şu gsliler artık geçen sene kendilerine yeni stadlarında yapılanlara bu sene fenere yapılanların aynı kafanın operasayonu olduğunu görseler keşke ama nerede. fener olarak ilk günden beri suçsuz olduğumuzu söylüyoruz. o maçların hepsini biz seyrettik. clye gönderilmeme konusunda da böylece haklı çıktık. operasyon yüzlerine gözlerine bulaştı. şimdi operasyonun fenerbahçeyi sadece fenerbahçeli bir başkan düşürsün ideası da sıçacak. kesin trabzonlu birisi gelir. trabzonlu biri feneri düşürsün de görelim.
federasyon başkanlığını ilan ettiğinin hemen arkası kucağında bombayı bulan adam. sonra bombayı etkisiz hale getirmek için kabloları kesmeye çalıştı. yanlış kabloydu kestiği.

baktı olmuyor; (img:#220438) dedi ve gitti.
kendisinin kukla olduğu ortaya çıkmıştır. belgeden haberi olmayan başkan istifa etmek zorunda kalmıştır. arkasından gelen adamlarda az değil. bu belgeyi saklayanlar ortaya çıkmalıdır. kukla ortadan kalktı. fenerbahçe'nin hakkının yenmesi böyle kalmaz gereken hak eninde sonunda fenerbahçe'ye verilecektir.
http://galeri.uludagsozlu...ali-ayd%c4%b1nlar-220443/
7 aydır türk futboluna değil sadece fenerbahçeye hizmet etmeye çalışmış fakat ukala fenerlilere bir türlü yaranamamıştır. fenerbahçe ile birlikte mekanı cennet olsundur.
başkan vekilleriyle birlikte istida ederek tüm kurulların lağvedilmesine sebep olmuş, bu sayede federasyonun en az bir ay kadar işleyemez halde bırakılmasına sebep olmuştur.

tabi ki bu kadar çukurcumahendekspor'a yaramıştır.
http://galeri.uludagsozlu...ali-ayd%c4%b1nlar-221539/
çok önceden yapması gerekeni yeni yapmış adamdır. iyi yapmıştır. şimdi bulun bir başkan bakalım ne yapıyor!
(#13651721)
tff başkanlığından istifa ettiği ve febe başkanlığı için adının geçtiği iddiaları dolanıyormuş kulislerde, basında, orada burada işte. anlamadığım şey bu adam tff başkanıyken gayet iyiydi febe başkanı olarak. şimdi tff başkanı değil de febe başkanı olarak daha iyi bir febe başkanı mı olacak.
oyalama, erteleme, geçiştirme, hergün farklı konuşmalarla geçirdi 7 ayı. tam zora gelecekti ki kaçtı. bahanesi de çok güzeldi. kim yedi bunu? her zamanki gibi sadece fenerliler.

bu adam kime hizmet etti biri çıksın buna cevap versin.
alenen fenerbahçeyle plan yapıp, konuyu şikeden uzak tutup, ceza sürecini olabildiğince uzatmaya çalışmış ve çok ottan boktan (ve yalan) sebeplerle istifa etmiştir. süreci yönetemedi lafına da katılmıyorum dolayısiyle. adam süreci gayet güzel bir şekilde fenerbahçe lehine yürütmüş ve şikeci takımcığını şu anda amatör kümede oynamaktan kurtarmıştır. türk futbol tarihine kara bir leke olarak geçmiştir!
f7'yi düşürmemek adına birlikte görev yaptığı insanlara iftara atarak kaçıp giden tff eski başkanı. cas hakimi çıktı bir iki şey yumurtladı ve adam haklıymış bana o belgeler gösterilmedi dedi. ardında ilhan helvacı çıktı ve belgelerin geliş tarihlerini ve başkana ilettikleri tarihleri söyledi. iyi hoş başkan bugün haberi olmadığını iddia ettiği belgelere dayanarak f7'ye cevap vermişti ama nerede bizim millete o hafıza? bugünde bakıyoruz ki uefa fener'i alırız demiş ama biz soruşturmada biz açarız ve eğer şike yapıldığına kanaat getirirsek hem f7'ye hem de federasyona yaptırım uygularız da demiş. ne demiş uefa "federasyon elindeki delillerden tatmin olmadıysa takımları gönderebilir" peki federasyonun bir kurulu olan etik kurulunun raporunda bazı maçlarda şike ve teşvik veya girişimi var demiyor muydu? sayın maa bu raporun bu bölümünü canlı yayında okumadı mı?
ali koç ve nihat özdemir'le birlikte bir fenerbahçeli yönetici nasıl olur sorusuna çok güzel cevap teşkil etmiştlerdir. dört kelimeyle özetleyecek olursak, yalan, dolan, entrika, kıvırma...
fenerbahçe kulübünün kapısından içeri giremez.

açık ve net.
fenerbahçe'nin en geç 10 yıl sonra heykelini dikeceği insan.
fenerbahçe'yi koruyacağım diye türk futbolunun itibarını beş paralık eden adam. adam hala fenerbahçenin tazminatı diyor. acaba kendileri ve şikeci fenevbahçe, türk futboluna ve muhtemel bir uefa cezasında galatasarayın kaybını nasıl kaşılayacaklar merak etmekteyim.
--spoiler--
aydınlar:fenerbahçe davada haklı çıkarsa cebimden 45 milyon euro vereceğim..(trtspor.com.tr)
--spoiler--
--spoiler--
mali aydinlar: "ridvan, aykut'u alip bana geldiginde, 'fb'yi cl'ye almadigin icin sana kizmistim ama simdi senden ozur dilerim' dedi.."

https://twitter.com/#!/ib...status/167636569677774849
--spoiler--

neden teşekkür ettiklerini bilsek iyi olacak ayrıca.
fenerbahçe haklı çıkarsa 45 milyonu cebimden ödeyeceğim demiştir.o zaman sormazlar mı ulan madem suçlu bunlar niye ceza vermedin niye düşürmedin diye?
manipülasyona gel. ellerinde başka koz kalmadı ki. manipülasyon yap, yargıla. yok efendiler, artık kimse yemiyor oyunlarınızı. Bu adam Fenerbahçe içindeki truva atıdır.

Evet MAA'dan inciler:

"Yeni tFF başkanı da ilhan Helvacı ile çalışmalı."

>> Tabi, belgeleri sakladı dediğin adamı koru. devam böyle maa. nasıl olsa fenerbahçe yandı, ne olacak sanki. aynı göreve baş koymadınız mı helvacı, arıboğan ve sen?

"fenerbahçeli yöneticiler hızla cehennem yolunda ilerliyor."

>> aşırı korktuk adamım. eminim yöneticilerimiz de senin bu söylemden dolayı tir tir titriyorlardır.

"beşiktaş ve trabzonspor büyük risk taşıyor. suçları ortaya çıkarsa avrupa kupalarından 8 yıl boyunca men edilecekler."

>> hala 8 yıl diyor lan adam. * ulan bütün hukukçular çıkıp öyle bir şey yapamazlar diyor. CAS hakimi kısmet erkiner çıkıp öyle bir şeye hakları yok diyor, bu adamın beyni nasıl yıkanmışsa hala 8 yıl diyor lan.

"şu aşamada fenerbahçe başkanı olmam ama yarın ne olacak bilemem…"

>> he zaten bu kulüp başıboş. sen hele bir gel, bu kulüpte başkanlığa aday ol bakalım neler olacak sen seyret ama ona bile cesaret edemezsin.

"fenerbahçe’de çok büyük bir sessiz çoğunluk var. yarın öbür gün ayağa kalkarlar."

>> oo dıştan yıkamadık, içten karıştıralım diyorsun yani. ulan bunu anlamanız lazımdı, içten de yıkamazsınız bizi. *

"cas’ta davayı kaybederksek fenerbahçe’yi disiplin kuruluna verecekler. fenerbahçe 1 sene ile kurtulacakken 3-5 sene ceza alacak."

>> bu birilerinden talimat aldım, davayı çekin yoksa ceza geliyor heee demektir. aynı gs'nin haftalardır uefa sopasını göstermesi gibidir bu. ama ikisi de boş. öyle havadan yıllarca ceza alamaz kimse. hele ki, dava açtı hakkını aradı diye...

"platini ve infantino’ya da teşekkür ederim. hep yanımızda oldular."

>> onlar yanındaydı belki ama senin yanındakiler neredeydi? bir de çıkıp kayıp belgelerle ilgili bir şeyler söyleseydin be maa? kim saklamıştı hani şu meşhur belgeler vardı ya?

"yıldırım demirören uefa ile kavga edelim, genel af çıkartalım gibi şeyler söyledi."

>> vay anasını serhat ya neler dönmüş? maa konuştukça batıyorsun, hakikaten öyle.

"Fenerbahçeli yöneticilerin karar verme yetkileri bile yok. Bir şey soruyorum bir zaman geçtikten sonra evet ya da hayır diyebiliyorlar."

>> kuyruk acısı?

"GS yanlış yapıyor. Söylemleri hep medyaya. Benimle konuşmak yerine web sitelerinde kullandılar. Sürece zarar verdiler."

>> kim tarafından televizyona sürüldüğü anlaşılmasın diye küçük bir gs dokunduruşu da yapmış. off canları çok acımıştır kesin.

"Aziz Yıldırım dışarıda olsaydı bu süreç böyle gelişmezdi. Çok zeki bir insan. Oturup onunla konuşabilirsiniz."

>> bu demektir ki yakın zamanda aziz yıldırım dışarı çıkıyor. ortamı oluşturuyor, 8 aydır yaptığı hataların üstünü bununla mı örteceksin maa * .

"Bence TFF bir an önce karar vermek zorunda."

>> ohaaaaaa. lan buna yarıldım ya.

"UEFA’ya dedim ki biz kulüpleri küme düşürmek istemiyoruz. Genel kurul bunu isterse kabul ederiz dediler."

>> sen kimsin ki istemiyorsun? şike yaptı dediğini düşüreceksin, öyle şampiyonlar ligine göndermiyim ama üzerinden de para kazanayım diye bir şey yok maa.

"Kısmet Erkiner’in söyledikleri doğru değil. Yorum yapıyor. Kısmet Erkiner orada diyor ki gönderseydi oynatırdık diyor."

>> türkçe mealini söyleseydin keşke maa. bu nasıl bir anlatım lan?

"ilhan Helvacı çok düzgün bir bilim adamı. TFF içinde çok faydalı biri. . 2 lisanı var. ingilizce ve Fransızca konuşuyor."

>> birden kanımız kaynadı helvacı'ya *. *
türk futbolu üzerine poker oynanmaktadır.

--spoiler--
mehmet ali aydınlar : 45 milyon euro.
yıldırım demirören : pas.
ünal aysal : pas.
aziz yıldırım : gördüm.
--spoiler--

tanım : pokerci.
herkesin beklediği gibi yine u dönüşü yapmıştır.

şöyle ki, "erkiner bey doğru söylüyor, benden belge saklamışlar :(" dedikten sonra istifa eden de kendisi;

bugün ki program da "erkiner bey sadece yorum yapmış. söyledikleri doğru değil." diyen de kendisi.

hadi maa hep beraber, oturmaya mı geldik?

http://mirkelam.klippalas.com/kivir-11136.html
Fenerbahçe için türk futbolunu mahveden eski tff başkanı.
koltukta otururken yapması gerekenleri şimdi söylemekle yetinen adam. mehmet ali baydın la valla bak. 3-5 sene gözlerden ırak ol sonra nereye başkan olacaksan ol.
mehmet ali aydınlar: ''yalan söylemeyi beceremem hemen anlarsınız.'' * *
bugün yine sırayla yalanlarını dizmiştir.

fenerbahçe avrupa kupasına gidecek, off vazgeçtim ya gitmiyor. beni helvacıyla, arıboğan aldatmışlar, yok ya vazgeçtim beni kısmet aldatmış. bu sene ceza vermeyeceğiz lig böyle bitecek, yok vazgeçtim play off'lardan önce ceza verelim biz. Cezayı TFF öder artık, yok yok vazgeçtim ben ödeyeceğim. Platini yalancı, yok yok vazgeçtim platini çok değerli bir şahsiyet.

böyle bir adamdır.
mayıs ayındaki kongrede fenerbahçe'ye başkan adayı olması kesin gibi. sanırım kendisi tepki almayı ve hakareti seviyor. kadıköy'de 5 dakika tepki almadan yürüyemeyecek olan bu adamın hala ısrarla bu göreve talip olmasının başka bir sebebi olamaz...