bugün

(bkz: çakma solculuk)
(bkz: kapitalist bankanın reklam yüzü olan devrimci)
Akp lilerin yatıp kalkıp öldürülmemesi için dua etmesi gereken kişi.
anti demokratik bir harekete öncülük edip devrim yapacağını sanmış, fakat teşebbüsü bir yerlerinde patlamış provokatör. bu hukuksuz teşebbüsünün hesabını vermemesi adil olmaz. bu hesap sorulacak.

öldürülmeyecek, yargılanacak. daha kötü değil mi.*
enternasyonel'i dinlerken borsayı izleyen kişidir.
şu an itibariyle kendisine şiir yazdığım şahsiyet.
memet ali alabora..
tayyib etti alabora..
adama işte böle kora..devamı sora...
Itu macka kampusunun orda gormustum, is bankasi reklam cekimi vardi

Kendisi iyi oyuncudur vs ilgilenmiyorum su anda zaten bu yonu kendisininde pek umrunda degil kendince daha onemli bir misyon yuklenmis

Kendisine bir dortluk hediye etmek istiyorum:

-
gezi parki dedigin kac fidan,
Bunu bahane etmek akla ziyan,
Senin derdin bagciyi dovmek,
Doverken is bankasi cukka etmek.
polis rolünde oynadığı dizi sayesinde ünlenmiş olan ve malum olaylarda polis karşıtı tavır takınıp, polis koruması isteyen ünlü oğlu ünlü.
Adam gibi adamdır. Göt yalamadığı için göt yalayanlar sevmez pek kendisini.
beyoğlu belediye başkan adaylığı ile ilgili adı geçmiş olduğu söylentisi her ne kadar sosyal medyada yayılsa da chp tarafından bu iddia yalanlanmıştır. fakat olması gereken şudur; (bkz: chp nin başına mehmet ali alabora geçsin)
asıl adı memmedeus allinous aloevera olan farmason. (hürmason da olabilir ama mason olduğu kesin.) türkiye'ye sızmış bir mossad ajanı. ismini değiştirmiştir. gezi parkı olaylarında parmağı olan masonların ifşasına sebep olmuştur. temaslı kredi kartı kullanır. atiktir.
gezi parkı olayı aynen şöyle: Faiz Lobisi ve Masonlar gizli bir örgüt kurup başına memmedeus allinous aloevera'yı geçiriyor. Amaç ülkeyi anarşiklilikle yıkmak eylem falan. Sonra Memmedali (aleovera) mal gibi tüm planı attığı bir tivitle (tiviti şu: olay sede gezi parkı mı lan annamadın mı oolum kafana zıçam aq) inşa pardon ifşa ediyor. Yani "Gezi Parkı değil amaç Ergenekon'la da bağlantımız var yıkacaz bu ülkeyi kan alacaz" diyor mealen. Sonra Masonikler Memmedali'yi (aleovera) işten çıkarıyor SSK'sını yatırmıyor ardından ölümle tehdit ediyorlar. Sonra Memmedali (aleovera) yaptıklarından Allah'a sığınıp tövbe ediyor yine devletin şefkatli kollarına sığınıyor. Olay budur. Hak korusun..
Yeni provakatör eski sanatçı ( memoli ) diye bilinen şahsiyettir. Halkın sanatçısı olamamış elitist, statükocu, darbe hevesli kişidir.
(bkz: memmedeus allinous aloevera)
eskiden tipsizdi. şu an seksileşti gibi. çok güzel klitoris yalayacak bir yüzü var.
bu sefer brezilya semalarında görülmüş usta tiyatrocu. mesele otobüs zammı değil, hala anlamadınız mı diyor basına?
kıvanç tatlıtuğ' dan daha yakışıklı olan adam.
babasindan bayagi etkilenmis, okuyarak degil gelenekten solcu kisilik. basbakanin tarzinin fazlasiyla sert oldugu muhakkak lakin bu kisilik banka reklamlarinda oynayip daha sonra anti-kapitalistcilik oynamanin ne kadar kolay oldugunu bize gostermistir. iki gun cikip bagirmakla bir seylerin degismeyecegini ogrenmesi gerekir, yapmak zordur ve zaman alir.
çağdaş hasan tahsin'dir.
biraz daha kasarsa yapacak devrimi. ahahaha.
çoğumuzun çocukluk kahramanı .
ödlek tıfılcan..
memoli tiplemesiyle bir nesli jöle bağımlısı yaparak saçlarını döken adam.
memoli'den başka başarısı olmadığı halde hep gündemde kalan oyuncu. evet.
dünya böyle kıvırma görmedi adamıdır. Pardon adam demisim.
banka reklamından 2 trilyonu cebe indirip, lüks villasından tivit atarak milleti parka süren gazı yediren uyanık sanatçımsı bişey. bi insan böyle ciddi bişeye ön ayak oluyorsa tek başına hareket etmez, bi yerlere güvenir, yoksa tek başına hiç arkan olmadan böyle toplumsal bi konuda taraf olacaksın insanları kışkırtacaksın, bu işler kolay değil. ya o 2 trilyonuna güveniyor, belki önceden de biriktirdiği paralar vardır, ya da başka yerlere güveniyor.

fakat bu adamın nişantaşında oturup halk kahramanı yapılması bu ülkedeki solcuların kalitesizliğini ortaya koymaktadır. öte yandan bu alabora denen zatı muhterem, bu kadar toplumsal olaylara duyarlıydı da, sıra sıra tabutlarda şehit cenazeleri gelirken biz kendisini niye hiç bir cami avlusunda göremedik, acaba ağaçlar şehitlerden daha çok mu değerli bu zat için.

elbette cenazeye katılmaya mecbur değil, ama ben halkın hissiyatını paylaşıyorum diyen adamın kendisiyle çelişmemesi gerekir. o manada söyledim. tıpkı fadime şahinin yıllar sonra ne olduğunu anladığımız gibi bu adamın da yıllar sonra kim olduğunu elbette öğreneceğiz. belki bu sefer yıllar geçmesine gerek kalmayacak.
şaka maka rüyasında göremeyeceği reklamı yapmış kötü oyuncu, biraz daha zorlarsa çhp vekili bile olabilir.