bugün

Konusunun aşk olmasından dolayı.
Her Türk dizisi gibi aşk, ihanet, entrika kimin eli kimin cebinde konusu olduğu için. Bizim milletimiz acayip seviyor böyle şeyleri. Sonra da aile yapilari niye bozuk? Iste bu yüzden.
(bkz: 404 not found)
işsizlik.
yaman ve mert denen veletten dolayı olmalı.
gülmek. evet aynen öyle gülmek için izliyorum. bilmem anlatabildim mi?
Özentiliğin dibine vurmak için.
(bkz: serenay sarıkaya)
boşa vakit geçirme isteği, boş bulunmuşluk, bazı vahim hayatları izleme isteği..
boşa vakit geçirme isteği, boş bulunmuşluk, bazı vahim hayatları izleme isteği..
not: konusunu bi
üniversite hayatını merak olabilir.
Mine Tugay ve serenay sarıkayaya olan hayranliktan izlenen dizidir.
serenay sarıkayadır. o kadar kaliteli bir oyuncu ki diziyi tek başına kurtarıyor resmen. serenay sarıkaya yerine başka birisi oynasaydı bu diziye asla ve kat a aşık olup yeni bölümünün yayınlanacağı günün gelmesini büyük bir heyecanla beklemezdim. we love you serenay sarıkaya! viva serenay sarıkaya! çok yeteneklisin hayatım, kariyerine aynı başarıyla devam etmen dileklerimle...
herkesin idealindeki hayatı yaşayan insanlar olduğu için. zengin huzurlu aşık.
hiç izlemedim.Şayet varsa bol bol sevişmeli sahneler ve yalamalı öpmeli durumlar olduğu için olabilir.
zengin ve öpüşgen zaman zaman sevişgen insanları görmek içindir. O değilde o ender hatunu yiyiyor. Hatunda öpüşmeye meyilli ki kaçmıyor.

Hepsini geç bunların hesabını ahirette asla veremeyecekler. Çünkü yaptıkları ahlaksızlıklara milyon kişi şahit oluyor.

Ayrıca şimdiki kızlar dizideki gibi öpüşmeye sevgililiğe merak salıyor bunları hasretle arzuluyorlar.

Bunları yapmaya kalktıklarında tren raydan çıkıyor, ya hamile kalıyorlar tecavüz diyorlar ya doğurup çocuklarını tuvalete atıyor, öldürüp gömüyorlar. Hayatları kararıyor kısaca. Herşeyin o filmdeki gibi kolay olmadığını görmeleri için hayat onları sınıyor.

Hayat acımasız bir öğretmen gibi önce sınav yapıyor sonra öğretiyor.
düşünüyorum düşünüyorum bir neden bulamıyorum saçma gençlik dizilerinden sadece birisi.
süreklilik.
Mert ve o komik diyalogları.
erkekler için eylül ve ender kızlar için bilmiyorum.
bütün oyuncular -figüranlar da dahil- güzel olduğu için izlenmektedir. kalitesi leyla ile mecnun ve ben de özledim dizilerinden önde değildir.
Erkekler için Mira ve Eylül kızlar için Yaman.
samsung'un yeni çıkan ürünlerini takip etmek için.
işsizlik.
kuzen. O izliyor ben de izlemek zorunda kalıyorum. Oysa karagülü izlemek vardı