bugün

yalnızca sosları ile burger daha iyidir. fakat hamburger patates kola olarak mc en iyisidir. coca cola lan boru mu?!
mc donalds'tan alınan patateslerin cam fanusta 2 ay boyunca bekletilmesine rağmen çürümemesi durumunu gördükten sonra ikisini de tercih etmiyorum.

(bkz: tavuk dürüm)
mc in sadece patatesi güzel bence burger king in etide güzel tavuğuda.
mcdonalsın ranch sosu olsa kesin alacağı versus.
popeyes.
burger kingde menü büyütmek daha avantajlıdır,fiyatları daha uygundur,ve ranch sosu dünyanın en mükemmel sosudur.

mcdonalds'ın iyi olan yanları patatesinin daha güzel olması ve genel olarak mekanın(dükkan mı desem ne desem bilemedim) daha güzel olmasıdır.
ikisi de gereksiz kalori mekanlarıdır.
ikisi de sağlıksız mekanlardır.
açık ara mc donalds'dır. adamların verdikleri hamburgerin şekli kaymamış oluyor. burger'da bir alıyorsun hamburgeri, etini başka yerden marulunu başka masadan topluyorsun.
bahattin abinin dönercisi diyerekten ve de bade süzerekten takmadığım versus.

antikapitalist geçinip burger king, mcdonals, starbucks vb. yerlerden çıkmayanlara ve de kampüslerindeki burger king açılmasına ses çıkarmayan çakma sosyalistlere, komünistlere selam eder gözlerinden öperim.

burger king ve mcdonalds'a gidince sosyal statü mü kazanıyorsunuz la hoşşikler.

bakın şimdi, bu başlıkta yazanların çoğu eminim sol görüşlüdür; ama bu ne perhiz bu ne lahana turşusu desem ben de faşist olurum hemen.
on numara beş yıldızla mc donalds ın kazanması gereken karşılaşmadır.
köftesi iyi olan kazasın.

bu anket kesin açılmıştır, şimdi arayıp kendimi yormayacağım nasılsa birileri birazdan yazacak.
hiç biri.

ikisini de yoketmek gerekir. ikisi de kapitalist sistemin insanları sömüren silahıdır.

ancak tuvaletlerine işemeye girilir.
Mc Donald's her türlü alacağı versus.
hamburger olarak burger king alır ama patates ve kola bakımından mc donalds alır.
whooper'ın tadı hiçbir hamburgerde yok bu yüzden burgerking.
onceleri mc donalds daha iyiydi fakat burger king in cikardigi 2' li menuler cok tuttugu icin suan burger king mc donalds dan daha iyidir.

burger king in kolasi pepsi olmasaydi dort dortluk diyebilirdim fakat koladan dolayi bir eksiye sahiptir.
kola ve patates kızartması için mcdonalds.

geri kalan her şey için burger king.
whooper menü kasip kavurur, milkshake kola patates gibi yan ürünlerdeyse McDonald's
ben mc donalds. iki sıfır bir dört. yeaah.
Burgerın şekilsiz hamburgerlerini mc donaldsın double quater pounder ile parçalamasından dolayı macdonaldstır.
4 sene önceye kadar hep mcdonalds da yerde. Ancak ordan zehirlenince burger king'e döndüm.

Not: zehirlenme nuggetlardan oldu.
ikisi de bir boka yaramaz esasen. kralı gelsin lahmacuna değişmem.
burgerin sosları mcdonaldsın hamburgerleri denip geçilecektir.
mc daha guzeldir ama burgerin kampanyalari daha cazip. sanirim 60 ima kadar yiyecegim.