bugün

başıma birşey gelmeyecekse o benimdir. çok saçma birşey benim için maç. nedeni de şudur. bana birşey öğretiyor mu yok, birşey kazandırıyor mu yok, bir katkıda bulunuyor mu yok. 22 tane adam bir tane topun peşinden koşuyor ve dünyanın parasını alıyor. insanlar da onları izliyor. tabi zevkler tartışılmaz her insan sevmez veya sevmeyecek diye birşey yoktur. her insan maç sevecek diye birşey de yoktur. benim için çok gereksiz birşeydir.
maç izlemek yerine halı saha maçı yapan erkektir. Sporcudur, sağlıklıdır.
Kendisi bendenizdir. Şu an buradan öğrendim fenerin kazandığını.pek zevk almıyorum oynamasından da izlemesinden de. Şimdi ooo futbol izlemeyene sevmeyene erkek mi denirciler gelmeden ben ufaktan kaçayım.
sevilen ve hiç kaybedilmemek istenen erkektir.
hayır kadın wimbledon maçlarını seyrederken aldığım zevki kıçı kırık futboldan alamıyorum lan. bildiğin kadın tenisi orgazmik duygulara sokuyor adamı.
asiti olmayan kola gibi.
bir erkeğin dr. tavsiyesi ile karşılaşabileceği durum
adamın dibidir. aferindir.
mesela ben fanatik bir insan değilim ama oynaması çok zevkli. etrafımda arkadaşım, eşim, dostum olduktan sonra alacağım zevk çok farklı olacaktır tabi ama yalnız izlemek benim tarzım değil.
kendi secimidir ama izlese guzel olur kesinlikle yargilayamam ama heyecanli tabi fanatik olmassan az bir heyecan haftadan haftaya guzel olsa gerek...
25 ağustos 2014 tarihinde fenerbahçe ile galatasaray arasında oynanan ve soma yararına düzenlenen süper kupa maçından sonra bu kararı vermiştir.
vurduruyordur.
babamdır amk. dün akşam maçı izlemeye geldiğimde saçma saçma dizi izliyordu. "erkek adam maç varken dizi mi izler ulan amk" dedim, hemen açtı maçı. maç esnasında "fatih terim yok muydu bu takımda bu siktimin italyanı kim" falan dedi, devre arasında 15 dakika uyucam dedi, en son penaltılarda uyandı ve "iyi ki uyumuşum ne kadar sikko bi maçmış bu amk" dedi ve adam haklı amk.
dip boyasida gelmiştir onun.
maç izlemekten hoşlanmayan erkek olmaz varsa da onlar layt erkektir. onların kadınlardan farkı sadece fiziksel özelliği ayrıcalıktır.
benimdir, sıkıcı geçiyor maçlar bir brezilya-almanya maçı olmadan izlemem ben, çabuk sıkılan çabuk bıkan biriyim.
kesin ve net biçimde söylüyorum Vurduruyodur.
erkeği fazla olan önermedir.
sabri reisin yedi ferrari aldığını öğrendikten sonra futboldan soğuyan erkek.
izlemesi sıkıcı gelir daha çok oynamasını seven erkek tipidir.
mactan kasit futbolsa benim o. ama nba yi son 2 yila kadar takip ediyordum. is guc olunca eskisi kadar takip edemiyorum.
nasıl diyeyim biraz şöyle böyledir.
Toptur.
Monoton bir hayatı yoktur.
Temizlik yapmayan kadınla eşdeger bence.