bugün

bütçesinin alabileceği en iyi giysi mavi jeans olan insandır.

fakirdir.
Gotu boklu tirreklerin begenmedigi marka'dir.
Altı üstü giysi bu lan! Allahın eziği.
Fakirdir.
iddia ediyorum colins daha iyidir. ikisini de kullandım. Colinsi hala kullanıyorum. diğeri çaput oldu.
Levis tüm markaların babasıdır.
Adam icat etmiş diğerleri kim köpek.
jeans, ya da kot kumaş, bence kapitalizmi bitirecek olan giysi türüdür. hele de yırtığı da ara ara moda oluyor ki, evladiyelik kullan.
pazardan yok pahasına aldığım kotlar, o pahalı jeans markalarından daha dayanıklı çıkıyor.
Kalite müşterinin istediğidir.
Mavi jeans kim köpek oluyor.
markayi kaliteli sanan embesildir.

kaliteli olan marka degil, urundur.
1999 da alınan pantolon 7 sene giyilmiş olduğundan kaliteli ürünleri yok demek haksızlık olur.

Üstelik yurt dışında ürünleri için olumlu yazılar çıkan markayı (örn: time da) tümden kötüleme olmaz.
Evet, iç piyasaya verilen bazı ürünleri orta kalite ve sıradan olabilir. Bu tamamen pazar payı, maliyet, vergi ile alakalı olsa da arz-talep gereği ile halkın satınalma gücü açısı düşünülerek üretilen ucuz ürünlerdir.
Bunu herhangi bir markanın ürünlerinde de görebilirsiniz.

Konuyu daha da basit olarak açıklarsak; bir otomotiv üretimi dış piyasa için ve iç piyasa için aynı kalite donanımda olmaz.
Bir beyaz eşya veya TV ya da gıda ticareti üretimi iç piyasalar ile dış piyasalar açısından aynı kalitede olmaz.

Bu o markanın veya o markayı üreten firmanın ya da ürünün kötülüğü değil de tamamen vergi maliyet gibi dikta edilen ticari şartlar gereğidir.
90'larda kaldı mavi jeans'in kaliteli olması. senesi dolmadan ağı yırtılan pantolonları rulo yapıp götlerine soksunlar. hiç olmazsa zevke gelirler.
Çalışanları beş para etmez bir firmadır.

Ortalama kaliteye sahip ürünleri var ve kalitesi gittikçe aşağıya çekiliyor.

Kötünün iyisi işte.
2 yıkama sonrasında kalitesini görecek insandır. Tekrar tekrar alın diye bunlar hep.
Kot dünyasında belli başlı yabancı markalar levi's, Secret circus, Dussault Apparel, Escada, apo, gucci, roberto Cavalli, Dolce&Gabbana ve esas bir zamanların efsane markası bigstar ki sonradan kapandı ve yerine gelen LittleBig ve ardından biggsee o kadar tutunamadı. Colins ve Lotus gibi Mavi jeans de yerli üretim olarak piyasadaki kaliteli yerli marka boşluğunu doldurmak adına elinden gelenin en iyisini yaptı. Ee napalım yerli sonuçta. Lcwaiki ve defacto dan iyidir.