bugün

türk kızlarının artık genel davranışı haline gelmesi gereken olgudur. namı diğer yetim donu giyen erkekle değil aynı yatakta aynı mahallede bile bulunmamakta fayda var. ağızları pis kokar, ucuz sarma sigara içerler. %85 olarak genelde tipsizdirler. size saygı göstermezler yeni yeni yerleşik hayata alışmaya çalışıyorlardır bu sebepten dolayı dikkatli olup uzak durmakta fayda var.
Yeni harmanin uretimden kaldirilmasi bizi cok vurdu.
niye lan! mavi kadar güzel renk mi var? mavi hem sonsuzluğu temsil ediyor. güzel bir şey yanı, bedeni parçalı gösterip bütünsel bir sikiş olabilir. orasını tam bilmiyorum ama üzerinde çalışacağım.
Hm. ilginç.
erkekten ne anlar bunlar efendim.

(bkz: süpermen)
şimdi şöyle oluyor. aslında doğal seçilim diye bir şey var dünyada. zaten bu kişiler doğal seçilimden dolayı kadınlar tarafından tercih edilmiyorlar. tercih edilmeye edilmeye bu tutkularından vazgeçiyorlar ve vazgeçer vazgeçmez sevişmelere başlıyorlar. olay bu kadar basit. seher iç çamaşırları bile üretimini yavaşlattı. dede donu olarak üretildiği için dedeler ölene kadar bunlar satılmaya devam edecek ama sirkülasyonu azaldı haliyle.

şimdi şöyle demek istiyorum. böyle bir kampanya anlamsızdır. zamanla kendi kendilerine tükeneceklerdir bu insanlar.
- mavi donun var mı ? -var abi - yaz donunu kendi getiriyo, repliğini aklıma getiren başlık.