bugün

istanbul yolu üzerindeki mağazasının açılışını biber gazıyla polislerin yaptığı firma.
ankarada 2.el bilgisayar parçaları satan küçük bir dükkan iken kısa sürede 5 büyük mağazalı bir dev haline gelen ancak ansızın bir gecede iflas bayrağını çeken eski bilgisayar mağazalar zinciri.
Uludag sozluge tesuf etmis firma.
iflas etmiş gibi gösterilen aslında iflas etmemiş gibi duran firma.
cumartesi kampayanlarına güvenilmemesi gereken bilgisayar ve elektronik eşya satış mağazası.
en son üç ay önceki cumartesi kampanyasında müşterilerini radyolara verdiği reklamıyla yanıltan ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 60.000 YTl para ce,zasına çarptırılan firma.

ceza aldığı kampanyanın adı:

(bkz: 4 gblik flash bellek 4 dolar)
tamamen rezalet biryerdir. gördüğünüz yerden kaçmanızı tavsiye ederim. Zoom adsl modemi piyasadan 20 ytl ucuz olduu için bu mağazadan aldım vede hayatımın hatasını yaptım. Modemim arıza yaptı vede kendilerine götürdüğümde 1 hafta içinde geri geleceğini sölediler. ancak modemimi geriye 3 hafta sonra alabildim. daha sonra modemim tekrar arızalandı. kendilerine götürünce bu sefer topluca kargo yaptıkları için beklettiklerini öğrendim vede kendim direk ithalatçı firmayla görüşüp yolladım. inanılmaz bi hızla modemime 2 gün içinde kavuştum. burda da belirtmek isterimki ithalatçı firma bozuk modemimi teslimde ödemeli olarak kargolamıştır demek ki bu bilgisayarcılar gözü doymaz leş insanlardır genellemesini yapabilirmiyim ewt yapabilirim.
iflas etmiş firma.
iflas ettiği ve tüm şubelerini kapattığı söylenen firma.
3 gün önce battığını öğrendiğim firma.

Bir gecede tırlara malları yükleyip kaçmaları gerçekten çok ilginç.10 yıl önce 2. el dükkanı olan bir yerin birden bire mağaza zincirlerine sahip olmasının sonucu böyle bir şey olabilirdi zaten. Ne kadar çabuk geliştiyseler o kadar çabuk battılar...

Serverı tırdan alıp, yerine götürdükten sonra bizlere şu mesajı bırakmışlar:

"29 Haziran 2009 tarihi öncesi, sitemizden kredi kartı ile alışveriş yapmış fakat kendisine ürün gönderilemeyen müşterilerimiz, bankalarına alışveriş için itirazda bulunup, sipariş tutarının kredi kartlarına iade edilmesini sağlayabilirler.
29 Haziran 2009 tarihi öncesi, havale ödeme şekli ile sipariş vermiş ve havalesini gerçekleştirmiş olan müşterilerimiz "bilgi@mavibilgisayar.com" adresine konu ile ilgili e-posta gönderebilirler.
Ayrıca; yaşadığımız bu süreçte, mağdur olan diğer müşterilerimiz yaşadıkları problemi "bilgi@mavibilgisayar.com" adresine gönderebilirler.
Mavi Bilgisayar olarak, elimizden geldiğince yaşanan problemleri çözmeye çalışacağız.
Göstereceğiniz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz."
her cuma "acaba bu haftaki indirimleri neler?" diye beni sitesine girmeye alıştıran şirketti.
artık sitelerinde sadece mağdur olmuş müşteriler için bilgi dışında hiçbir şey bulunmamakta.
iflas ettiğine şaşırmadığını söyleyenlerin oldukça fazla olduğu firma.
iflas ettiği söylenen firma.
malatya da önce bilgisayar parça satım ve onarım işlerine bakmak için açılmış sonra internet kafe olmuş bir dükkan.
kriz teğet geçtiği için iflas etmiş firma.
internetten alış veriş yapılacaksa fersah fersah kaçınılması gereken firma. Mağazalarından alırsanız kafadan 3 gün kazanmak içten bile değil