bugün

dünyanını en orospu çocuğu minibüs şoförüdür.
kahrolası kanunlarımız da yetersiz olduğundan bir iki ay sonra elini kolunu sallaya sallaya aramızda gezecektir.
böyle katil ruhlu insanlara cazasını veremeyip aramızda dolaştırarak hepimizi potansiyel kurban konumuza sokan devlet ve kanunlar utansın diyorum ve başka da bir şey demiyorum, diyemiyorum.

(hadi kavgayı anlarım da levye ve yangın tüpüyle adam dövmek te ne lan nefes alıp oksijene yazık eden yaratıkımsı)

http://www.haberturk.com/...ru-profesoru-komalik-etti
ilkokulda matematikten soğutulmuş şofördür bunu söyleyen kişi aynı zamanda şunu da söylüyor o.ç olduğu kesindir
(bkz: Mehmet Ahlatçıoğlu)
Hayvan diyerek hayvanlara hakaret etmek istemediğimdir. Hayvandan da öte bir organizmadır.
adam da diyeymiş gardaşım ben matematik profesörüyüm diye, boştan yere dayak yemiş kamil.
Hayat dogal seleksyondur. Soför, profesorden üstun oldugunu gostermistir. Demekki yalnizca vasat bir universitede profesor olmak yeterli değildir.
matematik profesörü insanın üst modeli olduğu için çok yanlış yapmıştır.
Matematik profesörü olduğu için dokunulmazlığı mı var mış diye merak ettirir.
Yıldız teknik üniversitenin matematik profesörudur.geçmiş olsun.
yeni türkiye'nin muhteşem(!) insanıdır. her ne kadar profesör suçlu olsa bile hiç kimsenin başka bir kimseyi komaya sokmak gibi bir hakkı yok. insan olan başka bir insanın kafasına yangın tüpüyle vurmaz. nasıl bir tahammülsüzlük, gözü dönmüşlüktür bu? gerçekten ne ara insanlığımızı bu dereceye gelecek kadar kaybettik?

umarım hocamız da bir an önce sağlığına kavuşur. allah şifalar versin.
profesör elbette minibüsçüden daha değerlidir, adamı delirtmeyin.
insan hakları, temel haklar bağlamında eşit olunacaktır, burası tartışılmaz ama
topluma sunduğu bu adamın çok daha fazladır.
Çünkü emek vermiştir.
Çalışanla, tembel kifayetsiz bir olur mu? Olmaz.
Bu, dünyanın her yerinde aynıdır, hatta kifayetsiz budalaların en çok ve en rahat konuştuğu yerdir Türkiye.
Burada herkes en basitinden teör uzmanıdır, hukuk bilir, futbol hocalığı diploması vardır. *
şaşırttı mı? şaşırtmadı.
keşke ölse denilen kişilerin başıdır. yaşasa kime ne gibi bir faydası var ki bu gibilerin? yaşamasa en azından biliriz ki başkaları yaşar en azından.